Magnus odszedł z GFW, szczegóły kontraktów zawodników, Borash o tworzeniu gimmicku Broken

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Nick "Magnus" Aldis odszedł z Global Force Wrestling. Podając za Wrestling Observer Newsletterem, Magnus odrzucił zaproponowany mu nowy kontrakt. Najprawdopodobniej Aldis na ostatnich tapingach przed Slammiversary występował już bez kontraktu, by móc przede wszystkim zrzucić tytuł GFW na rzecz Alberto El Patrona.

The Wrestling Observer Newsletter podał, iż większość zakontraktowanych członków rosteru GFW jest zobowiązana do odprowadzania 10% zarobków za występy na scenie niezależnej na rzecz federacji. Dodatkowo zawodnicy i zawodniczki GFW nie otrzymują żadnego udziału ze sprzedaży koszulek, gadżetów i innych rzeczy z ich podobiznami, jeśli są one sprzedawane bezpośrednio przez Global Force.

Na wspomnianej w poprzednim newspacku konferencji dla mediów Jeremy Borash odniósł się także do kwestii udziału w stworzeniu słynnego gimmicku Broken braci Hardy. Borash powiedział, że razem z Mattem omawiali pomysły na postać, która później stała się "Broken" Mattem, a także na cały Broken Universe. JB podał ten pomysł kreatywnym i, jak twierdził, był szalenie zadowolony z tego, że pomysł ostatecznie "chwycił".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy