Donovan Dijak w WWE, Kiedy kończy się umowa Lesnara z WWE?

Arkao
Newsów: 1409

Wszystko wskazuje na to, że Donovan Dijak podpisał kontrakt z WWE i w sierpniu pojawi się w Performance Center. Były gwiazdor federacji Ring of Honor ogłosił, że przestał przyjmować oferty ze sceny niezależnej i prawdopodobnie jego pożegnaniem z Indy będzie gala PWG Battle of Los Angeles.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie bardzo wiele gwiazd z RoH pozostaje w zainteresowaniu WWE. Bobby Fish i Kyle O'Reilly zadebiutowali już na galach złotego rosteru, a jeżeli chodzi o Adama Cole'a i Lio Rusha, to jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu.

Jeszcze dziś rano informowaliśmy o potencjalnym powrocie Brocka Lesnara do UFC. Wrestling Observer Newsletter poinformowało, że umowa obecnego Universal Championa z WWE kończy się w kwietniu przyszłego roku. Zostanie ona przedłużona automatycznie, jeżeli żadna ze stron nie będzie chciała jej przerwać. Przypomnijmy, że w 2015r. Lesnar podpisał nową umowę zaledwie kilka dni przed WrestleManią 31, na której walczył z Romanem Reignsem.

Great Balls of Fire było najchętniej oglądanym programem na WWE Network w poprzednim tygodniu. Na drugim miejscu znalazło się WWE 24, a na trzecim NXT TV z walką między Authors of Pain a Heavy Machinery. Niespodziewanie 205 Live wyprzedziło Talking Smack i znalazło się na ósmej pozycji.

Battle Royal match z gali Battleground 2014:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy