Shane McMahon uczestnikiem groźnego wypadku, Brock Lesnar wróci do UFC?

Arkao
Newsów: 1409

Drew McIntyre pokonał Killiana Daina i został oficjalnym pretendentem do mistrzostwa NXT. Na gali TakeOver: Brooklyn III Szkot wejdzie do ringu z Bobbym Roode'em. Obecnie jednak wydaje się, że były Intercontinental Champion nie ma wielkich szans na zwycięstwo w tym starciu, a Roode powróci do storyline'u z Roderickiem Strongiem.

Już na gali Battleground dojdzie do rewanżu między Samim Zaynem a Mikiem Kanellisem. Pierwsze starcie stoczyli oni na wtorkowym SmackDown, gdzie zwyciężył mąż Marii.

Szanse na powrót Brocka Lesnara do federacji UFC coraz bardziej rosną. Minęło już roczne zawieszenie byłego mistrza wagi ciężkiej, które zostało na niego nałożone przez USADA po gali PPV 200. Przypomnijmy, że Lesnar jest jedną z najpopularniejszych gwiazd MMA w historii i osiągał jedne z najlepszych liczb wykupień PPV.

Shane McMahon był wczoraj uczestnikiem poważnego wypadku helikoptera. Jak jednak oficjalnie podała strona WWE.com, syn prezesa nie ucierpiał i jego stan zdrowia nie wymagał przewiezienia do szpitala.

NXT's Iconic Duo sends a message to vacationing Asuka:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy