Realna szansa na powrót Harlem Heat podczas RR, Dlaczego Andrade wygrał pas? Rating Raw

Arkao
Newsów: 1409

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że podczas Royal Rumble do ringu powrócą Harlem Heat. Legendarny zespół, osiągający największe sukcesy w federacji World Championship Wrestling, miałby stoczyć pojedynek z The Revival. Od jakiegoś czasu taki pojedynek jest sugerowany na różnych portalach oraz panelach dyskusyjnych. Nie od dziś wiadomo, że Vince McMahon bardzo nie lubi, gdy wrestlerzy promują walkę, która nie może się odbyć.

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Andrade wygrał tytuł mistrzowski Stanów Zjednoczonych podczas gali w Madison Square Garden. Nie od dziś wiadomo, że federacja traktuje eventy na tej legendarnej arenie w szczególny sposób. Mimo że nie są one emitowane w telewizji, to jednak często dochodzi tam do zmiany posiadacza pasa. Przykładami z przeszłości mogą być m.in. AJ Styles, wygrywający tytuł Stanów Zjednoczonych, oraz Diesel, odbierający pas WWE z rąk Boba Backlunda.

Oglądalność poniedziałkowego Raw wyniosła 2.439mln widzów i jest to zdecydowanie więcej niż tydzień wcześniej. Oczywiście powodem tego stanu rzeczy było to, że w tamtym tygodniu odbyła się świąteczna tygodniówka nagrana wcześniej.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy