Paul Heyman zbiera gratulacje na zapleczu, Kalisto kontuzjowany, Mojo Rawley z pasem

Arkao
Newsów: 1405

Segment kończący ostatnie Monday Night Raw z ceremonią ślubną Lany z Bobbym Lashleyem zbiera bardzo dobre recenzje na zapleczu. W serwisie YouTube obejrzało go już kilka milionów widzów. Okazało się, że o ile głównie to Vince McMahon tworzy ten storyline, to bardzo duży udział w nim ma też Paul Heyman. Manager Brocka Lesnara otrzymał więc na zapleczu duże gratulacje za swoją pracę.

Podczas specjalnej sylwestrowej gali WWE ponownie doszło do zmiany posiadacza tytułu mistrzowskiego 24/7. Najpierw Mojo Rawley zabrał pas R-Truthowi i tym samym zdobył go pierwszy raz w karierze. Później jednak został zaatakowany przez Eliasa i wykorzystał to Truth, wygrywając to trofeum 30 raz w karierze.

Mimo że nie zostało to potwierdzone, wiele wskazuje na to, że Kalisto doznał kontuzji na ostatnim live evencie brandu SmackDown. Podczas walki Lucha House Party vs Revival sędzia pokazał znak "X", a wrestler ten trzymał się za bark. Co ciekawe, pojedynek wygrali Dawson i Wilder, ale zagrała muzyka Lucha House Party. Może to wskazywać na to, że ludzie z produkcji byli przygotowani na inne zakończenie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy