McMahon zadowolony ze storyline'u, Bryan o CM Punku, powrót Cameron

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 162

Choć fanom nie podoba się storyline z Laną, Rusevem i Lashleyem, to odmiennego zdania jest chairman federacji - Vince McMahon. Sternik WWE był bardzo zadowolony z segmentu z ostatniego odcinka Raw i jest otwarty na kontynuowanie tego programu nawet do WrestleManii. Niektóre źródła podają, iż w najbliższym czasie możemy spodziewać się więcej tego typu "nietypowych" historii na tygodniówkach.

Daniel Bryan udzielił ostatnio wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat ewentualnego powrotu CM Punka do kwadratowego pierścienia. Były mistrz WWE stwierdził, że bardzo by tego chciał i marzy mu się starcie z Brooksem na WrestleManii. Bryan dodał, iż rozumie, że dla Punka może to być już zamknięty rozdział, lecz żałuje, że do tej pory nie zmierzyli się ze sobą na "Największej Ze Scen".

Była zawodniczka WWE, Cameron, powróci do ringu podczas weekendu z WrestleManią 36. Nie będzie to jednak występ dla organizacji ze Stamford, tylko gala spod szyldu Game Changer Wrestling. Cameron opuściła WWE w 2016 roku i od tamtej pory nie występowała jako zawodniczka.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy