Randy Orton wróci na szczyt? Jaki tag team w WWE jest najlepszy?

Arkao
Newsów: 1409

Randy Orton zyskał w ostatnim czasie wiele w oczach samego Vince’a McMahona. Chairman był zadowolony zakończeniem main eventu SummerSlam i pochwalił Ortona za jego profesjonalizm. Viper nie narzekał na brutalność pojedynku i podobno sam McMahon chciał, by walka nie zakończyła się przez pin. Wedlug najnowszych spekulacji Orton może zdobyć w przyszłości WWE World Heavyweight Championship, lecz problemem może być tłok, który panuje wokół tego pasa.

Korey Jarvis, który podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro zajął 8 miejsce w zapasach (125 kg), poinformował, że był ostatnio obecny na tryoutach WWE w Performance Center. Kanadyjczyk został zaproszony przez WWE, ale jak na razie nie zaproponowano mu kontraktu, a on sam nadal planuje skupić się na zapasach.

Triple H za pośrednictwem Twittera dodał ważną informację dotyczącą gali NXT Takeover: Toronto:
John Cena, Daniel Bryan oraz siostry Bella będą obecni na Phoenix Comicon Fan Fest, który odbędzie się 22 i 23 października. Wspomniane gwiazdy wystąpią tylko pierwszego dnia, za to fani przez całą imprezę będą mogli zobaczyć m.in. Honky Tonk Mana i Jake’a Robertsa.

Na oficjalnej stronie internetowej WWE została uruchomiona ankieta z pytaniem o najlepszy Tag Team, jaki obecnie występuje w WWE. Fani mogą glosować zarówno na drużyny głównego rosteru, jak i na zawodników z NXT. W ankiecie wymienieni zostali: American Alpha, The Ascension, The Authors of Pain, Breezango, Enzo Amore and Big Cass, The Golden Truth, Heath Slater and Rhyno, The Hype Bros, Johnny Gargano and Tommaso Ciampa, Luke Gallows and Karl Anderson, The New Day, The Revival, The Shining Stars, TM-61, The Usos oraz The Vaudevillains. Na ten moment zdecydowaną przewagę maja Enzo & Cass, na których koncie jest aż 42% głosów. Za nimi z 13% są New Day, z 12% American Alpha, Staler i Rhyno mają 10%, a The Club tylko 5%.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy