Debiut Cody'ego Rhodesa, Drew Galloway kontuzjowany, Bound for Gold powraca

Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Okazało się, że to właśnie Cody Rhodes miał zadebiutować podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling. Warto zaznaczyć jednak, że były zawodnik WWE nie pokazał się na arenie, lecz zadebiutował poprzez winietę wyemitowaną podczas gali. Dodatkowo Cody (gdyż tak po prostu brzmi ringname Rhodesa) zadebiutuje przed publicznością na samym Bound for Glory. Poniżej znajdują się wspomniana winieta oraz tweet Rhodesa.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Odnośnie użycia przez TNA wyłącznie imienia Rhodesa, WWE wciąż posiada prawa do nazwy i Cody na razie nie może używać drugiego członu swojego ringname'u w TNA lub ROH. W innej sytuacji jest jego żona, której, jako byłej announcerki WWE, taka klauzula nie dotyczy. Dodatkowo Brandi nigdy nie używała ringname'u "Brandi Rhodes" w WWE. TNA udało się obejść tą przeszkodę, zapowiadając parę jako "Cody & Brandi Rhodes".

Pozostając w temacie Cody'ego Rhodesa, sam zainteresowany wyznał, iż bardzo chciałby podjąć feud z Mikiem Bennettem i Marią Kannelis. Zapewne do tego feudu dołączona zostałaby także Brandi.

Drew Galloway, który ma zmierzyć się z Aronem Rexem o nowy tytuł TNA Grand Championship na Bound for Glory, wysłał tweeta. Według jego treści Drew złapał kontuzję, a jego występ na najbliższym PPV TNA, czyli Bound for Glory, stoi obecnie pod znakiem zapytania.
TNA ogłosiło, iż koncept walki Bound for Gold powróci także i w tym roku. W poprzednim roku pojedynek wygrał Tyrus i otrzymał title shota, którego wykorzystał w kwietniu.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy