PTW #2 BlackOut - Kolejne transfery i walka Sydala w karcie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

Prime Time Wrestling w ostatnich dniach ogłosiło pierwszą walkę na galę PTW #2 BlackOut. Do wydarzenia dojdzie 19 lutego w Chorzowie.

W sylwestra poznaliśmy kolejne duże nazwisko, które pojawi się w karcie BlackOut.

Marty Scurll - Jedna z największych gwiazd wrestlingowej sceny niezależnej na świecie. Człowiek, który zbudował swoją markę, pokonując najlepszych i robiąc to w stylu, który nie pozwala odwrócić głowy od jego ringowych poczynań. Przez 16 lat swojej ringowej kariery zdobył niezliczoną ilość tytułów mistrzowskich, wyróżnień i przede wszystkim poklask od fanów i kolegów po fachu na całym świecie. Popularny "Złoczyńca" ma w swoim CV federacje takie jak ROH, TNA, PROGRESS, czy NJPW i wszędzie osiągał sukcesy, był też członkiem legendarnej stajni Bullet Club. Dał się poznać jako niezwykle ekscentryczny, ultra sprytny, przebiegły i cwany zawodnik z unikalnym, niepodrabialnym stylem - i niedługo Polska będzie miała okazję podziwiać go w akcji na żywo!

Oprócz tego wystąpi także zawodnik z europejskiej sceny:

John "Bad Bones" Klinger - Niewielu zawodników z Europy może się pochwalić tak bogatą listą osiągnięć jak John "Bad Bones" Klinger. Badass rodem z kraju Goethego już prawie 18 lat terroryzuje niemieckie, europejskie i światowe ringi i jedno trzeba mu przyznać - to twardziel z krwi i kości! Jego metody niekoniecznie muszą się podobać, ale nie da się odmówić mu skuteczności, która przez lata przyniosła mu ponad 20 tytułów mistrzowskich na całym świecie i walki na topowym poziomie choćby w TNA. Jedno spojrzenie na Klingera i wiesz wszystko, co musisz wiedzieć - jednocześnie nie polecamy gapić się zbyt długo, jeśli nie chcecie zapoznać się bliżej z jego pięściami. Kto stanie na drodze niemieckiego bijoka? Czy któryś z polskich zawodników będzie chciał bronić honoru swojej ojczyzny, czy też szykuje nam się pojedynek dwóch zagranicznych gwiazd?

Natomiast pierwsza walka w karcie PTW #2 BlackOut to starcie z udziałem Matta Sydala.

Matt Sydal vs. "Starboy" Nano Lopez

Nie mogło być inaczej! Kiedy mamy do czynienia z topowym high-flyerem na światowym poziomie, musimy wystawić przeciw niemu obecnego lidera Power Rankingu Kinguin PTW! Matt to supergwiazda z krwi i kości, człowiek, który jadł chleb z każdego możliwego pieca i przede wszystkim niedościgniony wzór dla wielu zawodników, którzy marzą o podbijaniu światowych scen. Nie ma wątpienia, że jednym z takich zawodników jest właśnie najlepszy hiszpański wrestler w Polsce - Nano Lopez. Starboy dobrze dobrał sobie przydomek, bo to jedna z najjaśniej świecących gwiazd w młodej, prężnie rozwijającej się federacji Kinguin Prime Time Wrestling. Najpierw wygrał Battle Royal, pokonując 10 rywali za jednym zamachem, później potwierdził swoją klasę w walce wieczoru z węgierskim weteranem Tamas Szabo / Nitro - Wrestler. Teraz czas na najważniejszą i najtrudniejszą walkę w karierze Lopeza. Czy uda mu się pokonać doświadczonego Amerykanina, czy też będzie musiał uznać wyższość fenomenalnego lotnika?Źródło: PTW

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy