WWE Day 1 - Podsumowanie gali

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z gali WWE Day 1!

W kick-off show zobaczyliśmy jeden pojedynek. Sheamus i Ridge Holland poradzili sobie z Cesaro i Ricochetem.

Link do filmu


WWE w ostatniej chwili ogłosiło spore zmiany w walce wieczoru. Roman Reigns poinformował w mediach społecznościowych, że potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem i nie jest dopuszczony do akcji. Oficjele postanowili "przerzucić" Brocka Lesnara z jednej walki mistrzowskiej do innej. Ostatecznie mieliśmy Fatal 5-Way o WWE Championship: mistrz Big E vs Bobby Lashley vs Brock Lesnar vs Kevin Owens vs Seth Rollins.W pierwszym pojedynku głównej części show zobaczyliśmy walkę o WWE SmackDown Tag Team Championship. The Usos obronili tytuły w starciu z The New Day. Bez zmian było także w dywizji tag team na Raw. RK-Bro pokonali The Street Profits.

Drew McIntyre pokonał Madcapa Mossa. Później Madcap i Happy Corbin w odwecie zaatakowali Szkota na zapleczu.

Wszelkie sztuczki Maryse nie pomogły Mizowi. Edge pokonał rywala, przy pomocy powracającej Beth Phoenix. To prawdopodobnie oznacza kontynuację rywalizacji i możliwy mixed match w niedalekiej przyszłości.


Liv Morgan ponownie nie potrafiła znaleźć sposobu na Becky Lynch. Lynch przechytrzyła rywalkę i obroniła mistrzostwo Raw.

Main event o WWE Championship był dość krótki i intensywny. Brock Lesnar wyszedł zwycięsko, po raz szósty zdobywając tytuł. Przerwał panowanie Big E'go po 110 dniach.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy