Raport zdrowotny po Day 1, Nia Jax o przyszłości, zapowiedź Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

W trakcie Day 1 Drew McIntyre pokonał Madcapa Mossa. Potem jednak Moss i Happy Corbin w odwecie zaatakowali Szkota na zapleczu. Okazuje się, że nie jest to tylko i wyłącznie element storyline'u. Fightful Select poinformowało, iż konieczna będzie choć krótka przerwa na dodatkowe badania. Konkretniej Drew ma mieć problemy z szyją.

Natomiast jak już wiemy, na gali zabrakło WWE Universal Championa Romana Reignsa. Jego absencja była już spowodowana zakażeniem się koronawirusem. Na szczęście, jak twierdzą jego kuzyni - The Usos, objawy są raczej łagodne, a sam Reigns korzysta z okazji na odpoczynek.

Kończąc wątek zdrowotny - podczas live eventu w North Carolina walki z Charlotte Flair nie mogła dokończyć Sasha Banks. Miała ucierpieć podczas Backbreakera. Musiała opuścić arenę z pomocą lekarzy, choć na szczęście w mediach społecznościowych poinformowała potem, iż skończyło się wyłącznie na strachu.

Lina Fanene (ex Nia Jax) niedawno potwierdziła na Instagramie, iż raczej nie mamy co spodziewać się, że wróci na ring. Jak zdradziła - chce skupić się na uruchomieniu własnego biznesu.

Przed nami pierwsze Raw po Day 1 i w drodze do Royal Rumble. Póki co nie zapowiedziano jakichkolwiek punktów, ale można spodziewać się występu nowego WWE Championa - Brocka Lesnara.

Rise of Toxic Attraction: WWE Playlist

Link do filmu


FULL MATCH - Asuka vs. Naomi - SmackDown Women's Title Match: SmackDown, Dec. 18, 2018

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy