Powrót "Painmakera", Moxley krytycznie o WWE

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Mistrz AEW Chris Jericho wyjawił, że na następną obronę swojego tytułu przywróci gimmick "Painmakera". 49-latek już dziś podczas Dynamite zmierzy się z Darbym Allinem o pas i będzie to Philadelphia Street Fight.

Były zawodnik WWE, a dziś między innymi właściciel własnej szkółki wrestlingowej, Gangrel wypowiedział się na temat powstania AEW Dynamite oraz rywalizacji tegoż właśnie show z NXT. Doświadczony zawodnik stwierdził, że to normalne, iż skoro pojawił się nowy produkt, to fani chcą się z nim zapoznać i na razie trudno ferować jakiekolwiek wyroki, chociaż Dynamite dwa razy z rzędu pokonało NXT w wojnie ratingów. Według Gangrela dopiero za pół roku będzie można powiedzieć coś konkretnego. Zapytany również, czy dostał ofertę z AEW, odparł, że nie było żadnych rozmów, ale gdyby ktoś się do niego odezwał w tej sprawie, to chętnie rozważyłby propozycję.

Jeśli chodzi o zeszłotygodniową oglądalność - Dynamite zgromadziło widownię na poziomie 1,018 miliona, a NXT - 790 tysięcy.

Gorzkich słów pod adresem WWE nie szczędziła ostatnio była gwiazda tej federacji, a obecnie czołowy wrestler AEW - Jon Moxley, który przez ostatnie pięć lat w federacji McMahona czuł się tłamszony i tak naprawdę do teraz nie wiedział, jak fatalnie się wtedy czuł. Obecnie uważa, że jest innym człowiekiem i jego życie odmieniło się na lepsze.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 16-10-2019 09:17:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy