Murphy i Aleister Black otrzymają większą szansę? Spadek ratingu Raw

Arkao
Newsów: 1409

Dave Meltzer poinformował dzisiaj, że WWE postanowiło zorganizować Draft głównie dlatego, by podnieść ratingi gal telewizyjnych. Wiadomo, że w tym roku zawodnicy zmieniali już brandy, lecz wykorzystano jeszcze raz tę samą możliwość zaciekawienia widza. Federacja chciała także, by gwiazdy, które spotykają się prywatnie, nie były rozdzielone. Charlotte Flair oraz jej partner Andrade trafili razem na Raw, podobnie jak Aleister Black i Zelina Vega. Podobny powód stał za przenosinami Carmelli na SmackDown, bowiem Corey Graves, z którym prywatnie się ona spotyka, pracuje na "niebieskiej" tygodniówce.

Ciekawić może fakt, że Paul Heyman zarządzający Raw bardzo nalegał na sprowadzenie do siebie Aleistera Blacka oraz Buddy'ego Murphy'ego. Możliwe więc, że najbliższy czas spędzony w czerwonym brandzie będzie dla nich udany. Gorzej może być z Baronem Corbinem, którego chciał na SmackDown Eric Bischoff, ale jak już informowaliśmy, były prezes WCW nie pracuje już w WWE.

Wczorajsze Raw zaliczyło lekki spadek oglądalności w porównaniu z poprzednim tygodniem. W poniedziałkowy wieczór postanowiło obejrzeć go 2.279 mln widzów, co daje rating 0.73 w grupie komercyjnej. W poprzednim tygodniu ilość widzów wynosiła 2.334 mln, z ratingiem 0.75.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy