Eric Bischoff może natychmiast podpisać kontrakt z inną federacją

Arkao
Newsów: 1409

Skutkiem tego, że Rowan w ostatnim drafcie trafił finalnie na Raw jest zakończenie jego współpracy z Harperem, która miała miejsce w ostatnich tygodniach. Ciężko powiedzieć, co konkretnie planuje teraz WWE dla tej dwójki, lecz raczej nie będą oni bardzo ważnymi postaciami swoich brandów. Bracia Uso oraz Naomi nie byli w ogóle zaangażowani w Draft, bowiem WWE nie ma w tym momencie dla nich żadnych planów. Mieli oni powrócić na pierwszym SmackDown w telewizji Fox, lecz nic z tego nie wynikło.

Wczoraj obszernie informowaliśmy o zwolnieniu Erica Bischoffa z WWE. W odróżnieniu od gwiazd występujących na wizji nie miał on w kontrakcie 90 dni zakazu pojawiania się na galach konkurencji. Tak więc jeżeli inna federacja będzie chciała zatrudnić byłego prezesa WCW, to może to zrobić właściwie z dnia na dzień.

Seth Rollins prawdopodobnie zostanie usunięty z walki drużynowej między drużyną Hulka Hogana a drużyną Rica Flaira. Starcie to ma odbyć się na gali Crown Jewel, ale jak wiadomo, tego samego wieczora obecny Universal Champion w Falls Count Anywhere Matchu podejmie Braya Wyatta. W drużynie Hulka Hogana na ten moment znajdują się właśnie Rollins jako kapitan oraz Ricochet i Rusev. Rica Flaira będą za to reprezentować Lashley, Randy Orton, Baron Corbin i Shinsuke Nakamura.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy