Poszukiwania nowego gospodarza Summerslam, D-X na NXT, Lio Rush

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Mimo rozwijającej się "globalnej sytuacji" epidemiologicznej, WWE wciąż nie traci nadziei na powrót do organizacji normalnych gal telewizyjnych jeszcze przed tegorocznym SummerSlam. Jak donosi "WrestleVotes", władze federacji aktywnie szukają nowego miejsca do organizacji największej gali lata. Głównym warunkiem stawianym potencjalnym organizatorom przez Vince'a McMahona jest oczywiście zgoda władz lokalnych na wpuszczenie na galę fanów, czemu kategorycznie sprzeciwili się włodarze dotychczasowego gospodarza, Bostonu. W grę wchodzą, jeśli wierzyć przeciekom, ośrodki w dwóch stanach: Florydzie oraz Georgii - oba rządzone są przez republikańskich gubernatorów (odpowiednio: znanego czytelnikom naszej strony Rona DeSantisa oraz Briana Kempa) i stoją w forpoczcie trwającego obecnie procesu odmrażania życia społecznego w USA.

Bardzo prawdopodobne jest również przełożenie gali na późniejszy, wrześniowy termin.

***


Triple H oraz Shawn Michaels pojawią się podczas dzisiejszego odcinka NXT. Byli członkowie D-Generation X mają wygłosić "ważne oświadczenie" dotyczące przyszłości żółtej tygodniówki - jego treść nie została oczywiście ujawniona. Wśród części fanów wzbudziło to niepokój o przyszłość NXT UK. Brytyjski brand od kilku miesięcy pozostaje w stanie faktycznego zawieszenia wywołanego "globalną sytuacją" epidemiologiczną: ostatnie tapingi odbyły się 7 marca - dwa kolejne (oraz zaplanowane na 26 kwietnia NXT TakeOver: Dublin) zostały odwołane.

***


Lio Rush udzielił wywiadu portalowi "Sportskeeda". Potwierdził w nim, że poważnie rozważa zakończenie przygody z ringiem i poświęcenie się w pełni rodzinie oraz karierze muzycznej.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy