Pas IC zwakowany! Sting odchodzi z WWE, kontrakt Flaira, Jeremy Borash

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

WWE poinformowało oficjalnie o zwakowaniu tytułu Intercontinental Championship. Oficjalną przyczyną tej decyzji jest "niemożność obrony tytułu" przez dotychczasowego mistrza, Samiego Zayna, który zdecydował o niepojawianiu się na tapingach do czasu unormowania się "obecnej sytuacji" epidemiologicznej (co, patrząc na rozwój sytuacji w Stanach Zjednoczonych, może potrwać jeszcze wiele miesięcy).

W piątek na SmackDown rozpocząć ma się turniej, który wyłoni nowego mistrza - jego skład oraz formuła nie zostały jeszcze ujawnione.

Sam Zayn odniósł się do ogłoszenia na Twitterze. Jak nietrudno się domyślić, nie zgodził się on z decyzją federacji i ogłosił, iż wciąż uważa się za mistrza. Sugeruje to, że po ewentualnym powrocie (o ile oczywiście takowy nastąpi), niegdysiejszy El Generico wróci do tytułowego obrazka, podobnie jak znajdujący się w podobnej sytuacji były (?) mistrz dywizji Cruiserweight, Jordan Devlin.

***


Dobiegła końca kilkuletnia przygoda Stinga w WWE. Kontrakt byłego WCW World Heavyweight Championa wygasł przed kilkoma dniami i obie strony zdecydowały o jego nieprzedłużeniu.

***


Nowy kontrakt z federacją McMahonów podpisał za to niedawno Ric Flair.

***


Dość niespodziewanie debiut w programach sygnowanych marką WWE zaliczył w minionym tygodniu Jeremy Borash. Wieloletnia ikona TNA, od 2018 roku zatrudniona w federacji McMahonów w roli producenta, została nowym partnerem Toma Phillipsa za stolikiem komentatorskim 205 Live.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy