Gwiazda Raw wróci do NXT? Ellering odchodzi z WWE, nowa rola Reignsa, Becky Lynch

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Rachael Ellering oficjalnie potwierdziła na Twitterze pojawiające się ostatnio plotki o swoim odejściu z WWE (gdzie występowała pod aliasem Rachael Evans). Córka legendarnego menadżera Paula Elleringa podpisała kontrakt z federacją w styczniu 2019 roku, od tego czasu pojawiała się jednak niemal wyłącznie podczas live eventów brandu NXT.

***


Wygląda na to, że fani talentu Austina Theory nie będą już mieli zbyt wielu okazji do oglądania swojego ulubionego zawodnika podczas czerwonej tygodniówki. Jak donosi Mike Johnson z "PWInsider", poniedziałkowa kłótnia byłego mistrza EVOLVE z Andrade i Angelem Garzą stanowić ma początek historii prowadzącej do wypisania go z telewizji. W żadnym wypadku nie należy tego jednak traktować jako kary, obecność 22-latka w głównym rosterze (na stronie wwe.com wciąż widnieje on jako członek żółtego brandu) od samego początku określana była bowiem mianem "chwilowego zastępstwa". Pobyt zawodnika na Raw przeciągnął się w efekcie powstania stajni Zeliny Vegi, obecnie jednak plany zakładają jego powrót do NXT w celu zdobycia doświadczenia.

***


Wśród wczorajszych premier platformy Netflix znalazł się film "Niewłaściwa Missy". Niewielką rolę w (marnej) komedii wyreżyserowanej przez Tylera Spindela zagrał były WWE Champion, Roman Reigns.

***


WWE nie mogło oczywiście nie wykorzystać medialnego szumu wywołanego poniedziałkowym ogłoszeniem dotyczącym ciąży Becky Lynch. W oficjalnym sklepie federacji pojawiły się już nowe wzory koszulek Irlandki:

Do budzącego wiele zastrzeżeń designu koszulki odniosła się sama zawodniczka, która żartobliwie stwierdziła na Twitterze: Nawet nie mogę się denerwować, potrzebuję pieniędzy na wyprawkę.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy