Podsumowanie NWA 73rd Anniversary PPV

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Newspack zawiera wyłącznie wyniki walk i wydarzenia z NWA 73rd Anniversary PPV!

W Kickoffie gali nowe mistrzynie NWA Women's Tag Team The Hex (Allisyn Kay & Marti Belle) oraz Lady Frost zmierzyły się z Taryn Terrell, Jennacide oraz Paolą Blaze. Starcie wygrały The Hex i Lady Frost po tym, jak ta ostatnia spinowała Paolę Blaze.

May Valentine przeprowadziła wywiad z Jaxem Dane'em, który życzył swojemu tag team partnerowi, Crimsonowi, powodzenia w Triple Threat Matchu.

Drugim pojedynkiem w Kickoffie był pojedynek Colby Corino vs. PJ Hawx. Hawx wygrał walkę, zmuszając Corino do poddania po Hawx Clutch (One Legged Boston Crab).

Za stołem komentatorskim zasiedli Joe Galli, Velvet Sky oraz Conrad Thompson, którego po pierwszych dwóch pojedynkach na tym PPV zastąpił Tim Storm.Po szybkim przeglądzie karty gali, nadszedł czas na pierwszy pojedynek. Brawl in the Lou, czyli Triple Threat Match z udziałem Tima Storma, Crimsona oraz członka Strictly Business, Thoma Latimera. Jeszcze przed rozpoczęciem Jax Dane zaatakował Crimsona i wykluczył go z pojedynku. Z powodu tego ataku, przez jakiś czas walczyli ze sobą Tim Storm i Thom Latimer. Jedną z najciekawszych akcji tego pojedynku był Senton ze szczytu drabiny wykonany przez Latimera na Stormie leżącym na poręczy. W pewnym momencie do walki wrócił Crimson. Walkę wygrał Tim Storm po wykonaniu Perfect Storm na Crimsonie.W drugim pojedynku w karcie "Smiley" Kylie Rae zmierzyła się z powracającą do ringu Mickie James. Weteranka kobiecego wrestlingu, Mickie James zwyciężyła po Primal DDT na Kylie. Po walce zamaskowana kobieta zaatakowała Mickie i okazała się nią być mistrzyni Impact Knockouts, Deonna Purrazzo. Deonna wykonała na Mickie Package Piledriver, a następnie ring weterance pomogła opuścić Kylie Rae.

Kolejnym pojedynkiem był 6 Man Tag Team Match. Jordan Clearwater, Masked Man i Tyrus zmierzyli się z The End (Parrow & Odinson) oraz The Pope'em. Drużyna pod przewodnictwem NWA World's Television Championa Tyrusa wygrała.

Następny pojedynek był pierwszym na tej gali pojedynkiem o pas mistrzowski NWA. Powracający do NWA James Storm zmierzył się z mistrzem Chrisem Adonisem o posiadany przez niego pas NWA National. James Storm spinował Chisa Adonisa po Last Call, ale Adonis położył nogę na linie. Adonis wykorzystał sytuację i przypiął Stoma, używając lin jako pomocy. Tego sędzia już nie zauważył i Chris Adonis obronił ostatecznie tytuł NWA National.Następnie Ric Flair wszedł na stage i do ringu NWA. Nature Boy wygłosił promo, dziękując fanom i innym osobom istotnym dla swojej kariery, w tym osoby związane z WWE (Triple H, Shawn Michaels, Undertaker lub Randy Orton). Wspomniał również najznamienitszych przeciwników, z którymi walczył pod tym samym dachem, pod którym znajduje się w tej chwili.

Kolejny był 12-Man Battle Royal. Zwycięzca tego pojedynku otrzyma w przyszłości title shota na pas NWA National, który nadal należy do Chrisa Adonisa. W walce tej wzięli udział El Rudo, Jimmy Stanley, Marshe Rockett, Slice Boogie, Jeremiah Plunkett, Luke Hawx, JTG, Captain Yuma, Rush Freeman, Mins oraz Sal Rinauro. Niespodziewanie uczestnikiem pojedynku stał się Judais, któremu towarzyszył Father James Mitchell. Ostatnimi dwoma uczestnikami zostali Judais oraz JTG. Ostatecznie, zwycięzcą i nowym pretendentem do tytułu NWA National został Judais.

Kamille vs. Chelsea Green z tytułem kobiet NWA na szali było następne. Kamille pokonała Chelsea Green przez poddanie i obroniła pas NWA kobiet drugi dzień z rzędu.

Następny pojedynek to walka o pasy NWA Tag Team. Mistrzowie Aron Stevens i Kratos stawiają pasy na szali przeciwko La Rebellion (Bestia 666 & Mecha Wolf). Pierwsi do ringu weszli La Rebellion. Okazało się, że w drodze do ringu towarzyszył im Konnan. La Rebellion pokonali Arona Stevensa oraz Kratosa i zostali pierwszymi meksykańsko-portorykańskimi mistrzami drużynowymi NWA w historii. Po walce Konnan wygłosił promo o pięknie wrestlingu i o tym, w jaki sposób wreslting zmienił się na przestrzeni dekad.Pozostał już tylko main event wieczoru - Title vs. Career. Jeśli Trevorowi Murdochowi nie uda się zdobyć tytułu NWA World's Heavyweight, będzie zmuszony zakończyć karierę. Nick Aldis zaatakował Murdocha jeszcze zanim oficjalnie rozpoczęła się walka. Obaj zawodnicy przenieśli brawl między fanów. Gdy brawl przeniósł się na stage, z zaplecza wyszedł Billy Corgan, który zagroził Aldisowi utratą pasa, jeśli nie wrócą do ringu. W pewnym momencie tak się stało i pojedynek oficjalnie się rozpoczął. Podczas pojedynku doszło do ref bumpu. Aldis uderzył również announcera i timekeepera, a następnie wykonał Elbow Drop z narożnika na Murdochu leżącym na stole. Po przyjściu drugiego sędziego, Aldis próbował spinować Trevora, ale bez skutku. Ostatecznie Trevor Murdoch pokonał Nicka Aldisa po wykonaniu Top Rope Bulldoga i zakończył jego niezwykle długi title run. Po walce do ringu dołączyła rodzina Trevora, która oglądała pojedynek wśród fanów, a także Ric Flair, który pogratulował nowemu mistrzowi wygranej. Po tym Murdoch wygłosił promo, które zakończyło NWA 73rd Anniversary PPV.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy