Gospodarz Royal Rumble 2022, kulisy występu Lynch na SummerSlam, status Keitha Lee

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1443

St. Louis (Misssouri) ma być faworytem do organizacji najbliższej edycji Royal Rumble. Wśród innych kandydatów było Seattle - informuje "Fightful". Po raz pierwszy od dłuższego czasu Royal Rumble nie będzie miało miejsca w styczniu. Za to w kalendarzu zostanie przesunięty na luty.

To samo źródło podaje, iż występ Becky Lynch na SummerSlam do końca był trzymany w tajemnicy. Do tego stopnia, że nie wiedziało o nim większość rosteru, poza samymi zainteresowanymi (Lynch, Bianca Belair, Carmella). Wstawienie krótkiego segmentu Shinsuke Nakamury i Boogza prawdopodobnie także było zagraniem na zmyłkę, by zapełnić miejsce walki Bianci z Sashą w rozpisaniu show. Te informacje po części mogą też tłumaczyć powód krótkiego pojedynku Lynch z Belair.

Oficjele wciąż nie mogą zdecydować się co do roli Keitha Lee w programach. Stąd jego ostatnie występy w dark matchach. Dla przypomnienia - zaliczył powrót na Raw w lipcu, ale potem znowu zniknął z telewizji. WrestlingNews.co podaje, że sam Vince McMahon rozważał całkowite przeobrażenie Lee w tzw. monster heela.

FULL MATCH - Undertaker vs. Ortons - Handicap Casket Match: WWE No Mercy 2005

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy