Podsumowanie NJPW Wrestle Kingdom 13, Dwie gale w Tokyo Dome w 2020 roku

Maxi4
Newsów: 788

Dzisiaj w Tokyo Dome odbyła się gala NJPW Wrestle Kingdom 13, którą oglądało 38,162 widzów. W podwójnym main evencie doszło do pojedynków Chris Jericho vs Tetsuya Naito oraz Kenny Omega vs Hiroshi Tanahashi.

New Japan ogłosiło, że 4 i 5 stycznia 2020 roku odbędą się dwie gale w Tokyo Dome. Kick off G1 Climax zaplanowano na 6 lipca w Dallas w hali American Airlines Center, a 31 sierpnia NJPW odwiedzi Londyn.

W pre-show WK 13 Togi Makabe, Toru Yano oraz Ryusuke Taguchi wygrali Gauntlet Match i otrzymali title shota na pasy NEVER Openweight Six Man Tag Team.

W walce otwierającej główną kartę Will Ospreay pokonał Kotę Ibushiego i został nowym mistrzem NEVER Openweight. Po walce Kota nie był w stanie wstać o własnych siłach i został zniesiony z ringu na noszach.

Zakończył się prawie roczny mistrzowski run Yoshinobu Kanemaru i El Desperado. Nowymi mistrzami IWGP Jr. Heavyweight Tag Team zostali BUSHI i Shingo Takagi.

Należący do Revolution Pro pas British Heavyweight zmienił właściciela i powędrował w ręce Zacka Sabre'a Jr., który pokonał Tomohiro Ishiiego.

EVIL i SANADA po tym, jak wygrali World Tag League, teraz wygrywają pasy IWGP Tag Team. Przegrani Young Bucks pożegnali się z Japonią na Twitterze.

Juice Robinson ponownie został mistrzem IWGP US Heavyweight. Jego przeciwnikiem był Cody.

KUSHIDA już przy pierwszej obronie pasa IWGP Jr. Heavyweight nie dał rady przeciwnikowi. Jego pogromcą został Taiji Ishimori.

Niespodziewanie Jay White pokonał Kazuchikę Okadę i pokazał, że w najbliższej przyszłości może walczyć o najwyższe cele.Starcie No DQ Jericho vs Naito obfitowało w wiele akcji przy użyciu krzeseł oraz stołów. Ostatecznie Tetsuya Naito pokonał Jericho i został nowym mistrzem IWGP Intercontinental.W main evencie po prawie 40-minutowym pojedynku Hiroshi Tanahashi pokonał Kenny'ego Omegę i po raz pierwszy od 2015 roku został mistrzem IWGP Heavyweight. Na gali Wrestle Kingdom 13 odbyło się 8 pojedynków mistrzowskich i w każdym doszło do zmiany mistrza.Wyniki NJPW Wrestle Kingdom 13 04.01.19

0. NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Contendership, Gauntlet Match: Togi Makabe, Toru Yano & Ryusuke Taguchi def. Yuji Nagata, Jeff Cobb & David Finlay, Hirooki Goto, Beretta & Chuckie T, Minoru Suzuki, Lance Archer & Davey Boy Smith Jr., Hangman Page, Yujiro Takahashi & Marty Scurll (22:02)

1. NEVER Openweight Title:
Will Ospreay def. Kota Ibushi (c) (18:13) i został nowym mistrzem

2. IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Title, 3 Way Match
BUSHI & Shingo Takagi def. Yoshinobu Kanemaru & El Desperado (c), SHO & YOH (06:50) i zostali nowymi mistrzami

3. British Heavyweight Title
Zack Sabre Jr. def. Tomohiro Ishii (c) (11:35) i został nowym mistrzem

4. IWGP Tag Team Title, 3 Way Match
"King of Darkness" EVIL & SANADA def. Tama Tonga & Tanga Loa (c), Nick Jackson & Matt Jackson (10:15) i zostali nowymi mistrzami

5. IWGP US Heavyweight Title
Juice Robinson def. Cody (c) (09:02) i został nowymi mistrzem

6. IWGP Jr. Heavyweight Title
Taiji Ishimori def. KUSHIDA (c) (11:37) i został nowym mistrzem

7. Jay White def. Kazuchika Okada (14:18)

8. Double Main Event I - IWGP Intercontinental Title, No DQ Match
Tetsuya Naito def. Chris Jericho (c) (22:35) i został nowym mistrzem

9. Double Main Event II - IWGP Heavyweight Title
Hiroshi Tanahashi def. Kenny Omega (c) (39:13) i został nowym mistrzem

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy