Szczegóły śmierci Okerlunda, Gwiazdy AEW spotkają się z fanami, ostatnie IW na POP

Giero
Newsów: 1741

Pojawiają się kolejne wiadomości odnośnie do śmierci "Mean" Gene'a Okerlunda. WWE Hall of Famer w grudniu niebezpiecznie wywrócił się, co wpłynęło na jego stan zdrowia. W szpitalu na Florydzie stwierdzono, że Gene miał kilka połamanych żeber. Na cztery dni przed śmiercią przeniesiono Okerlunda ze szpitala na Florydzie do domu opieki. Niestety tam "Mean" zaczął mieć problemy z oddychaniem. Ostatecznie Okerlund zmarł, a u jego boku do końca obecna była żona.

Diamond Dallas Page podzielił się z TMZ Sports wspomnieniami o Okerlundzie. DDP przyznał, że odejście "Mean" Gene'a bardzo go poruszyło. Dodał, że oprócz wielkiego profesjonalizmu, Okerlund miał też wspaniały charakter w osobistych relacjach.

Link do filmu

Członkowie "The Elite" kontynuują promocję nowej organizacji - All Elite Wrestling. Cody Rhodes i spółka 8 stycznia spotkają się z fanami w Jacksonville. Prawdopodobnie poznamy wtedy więcej szczegółów odnośnie do federacji. Co ciekawe - w tym samym mieście, tego samego dnia odbędą się nagrania SmackDown Live.

Dzisiejszy epizod Impact Wrestling będzie ostatnim przed niedzielną galą Homecoming PPV. Jednocześnie organizacja pożegna się z Pop TV.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy