Były zawodniczka Impact Wrestling na nagraniach NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1055

Podczas ostatnich nagrań NXT pojawiła się Rebel - była zawodniczka Impact Wrestling. Wygląda na to, że to kolejna osoba, która zasili roster WWE.


Tymczasem wczorajsze nagrania NXT były ostatnie przed galą TakeOver: Phoenix i prawdopodobnie finałowe dla gwiazd, które awansują wkrótce do głównego rosteru: Nikki Cross, Heavy Machinery, EC3 i Lacey Evans.

Sports Illustrated przeprowadziło ostatnio obszerny wywiad z Shinsuke Nakamurą. Poniżej jego wypowiedzi...

O swoim idolu...

Wraz z dziadkiem oglądaliśmy wrestling w późnych godzinach wieczornych. Podziwiałem wtedy wyczyny Jushina Thundera Ligera w Tokyo Dome i stwierdziłem, że pewnego dnia będę jak on. Wiele się od niego nauczyłem.

O niedocenianych zawodnikach...

Szczerze... w WWE jest wielu wrestlerów z dużym potencjałem, ale nie wykorzystuje się go. Większość ma znakomite umiejętności w ringu i mogą pokazać to tylko na live eventach. Chociażby: Tye Dillinger, Shelton Benjamin, Primo i Epico czy The Bludgeon Brothers.

Japończyk dodał, że nie planuje na razie powrotu do ojczyzny. Zamierza ugruntować swoją pozycję w WWE jako jedna z czołowych gwiazd i chce walczyć o główny tytuł. Dodał także, że póki co nie odpuszcza rywalizacji o United States Championship.

Sheamus i John Cena chwalą się formą...

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy