Podsumowanie najważniejszych pogłosek na temat Royal Rumble

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

W ostatnich dniach pojawiło się sporo spekulacji i plotek na temat dzisiejszego PPV. Oto krótkie podsumowanie.

Zacznijmy od pojawiających się już od kilku miesięcy pogłosek na temat debiutu Rondy Rousey. Była mistrzyni UFC jest jedną z faworytek kobiecego Royal Rumble Matchu, jednak jakiś czas temu zaprzeczyła plotkom o swoim występie, a obecnie przebywa w Kolumbii, gdzie trwają zdjęcia do filmu z jej udziałem.
Sporo mówi się o występach zawodniczek, które już kiedyś walczyły w WWE. Molly Holly zaprzeczyła pojawiającym się wiadomościom o swoim powrocie, również Kaitlyn poinformowała, że nikt nie kontaktował się z nią w sprawie występu na dzisiejszym PPV. Niektórzy sugerują, że nieobecność Lity na 25 rocznicy Raw może sugerować chęć zaskoczenia publiczności i jej gościnny występ w Royal Rumble Matchu. Pojawiały się także informacje na temat pojawienia się Kharmy, a także powrocie do ringu Stephanie McMahon, która ma komentować walkę.
Bardzo prawdopodobny wydaje się występ kilku kobiet, które pojawiły się na poprzednim Raw. Mowa tu między innymi o siostrach Bella, Kelly Kelly, czy Michelle McCool, która jest w Filadelfii razem z mężem.
Nie można zapomnieć również o zawodniczkach NXT. Rozmaite doniesienia sugerują, że w Royal Rumble Matchu może wystąpić ich nawet 9.

Jak wcześniej informowaliśmy w oddzielnym newsie, w Filadelfii przebywa The Undertaker, który może wystąpić w Royal Rumble Matchu i rozpocząć feud z Johnem Ceną.

W Filadelfii obecny będzie Sting, ten jednak ma w mieście zobowiązania zawodowe niezwiązane z WWE i szanse na jego występ są bardzo małe.
Istnieje za to duża szansa na występ Pete'a Dunne'a na Royal Rumble. Zawodnik początkowo miał tego samego dnia walczyć w ringu jednej z federacji niezależnych, jego występ został jednak odwołany. The Bruiserweight prawdopodobnie będzie jednym z uczestników Royal Rumble Matchu, istnieje jednak możliwość, że to on odpowie na otwarte wyzwanie Bobby'ego Roode'a.

Daniel Bryan jest jednym z faworytów bukmacherów do występu w Royal Rumble Matchu, a nawet do jego wygrania. Sporo mówi się, że to on wyjdzie do ringu z numerem 30. Z drugiej strony ciągle pojawiają się informacje, że lekarze WWE nadal nie wyrazili zgody, by Bryan brał czynny udział w walce.
Dużo słyszy się także o tym, że po kilku latach do federacji właśnie dzisiaj powróci Bobby Lashley. Przewijają się również takie nazwiska jak Batista, Rey Mysterio, EC3 czy Ricochet. Wiemy także, że w Filadelfii przebywa Rockstar Spud.

Na Royal Rumble powinno również dojść do powrotu Dolpha Zigglera. Jest on w gronie faworytów do wygranej w RR Matchu. Inne źródła mówią, że to właśnie on odpowie na otwarte wyzwanie Bobby'ego Roode'a.
Walkę o US Championship mogą stoczyć także Jinder Mahal, Rusev, Baron Corbin lub nawet Pete Dunne, o czym pisaliśmy wcześniej.

Jakiś czas temu pisaliśmy także, że istnieją duże szanse na to, że na dzisiejszym PPV heel turn przejdzie Jason Jordan. Możliwe, że to samo stanie się z Finnem Balorem i Randym Ortonem.

Jeśli Braun Strowman nie przejmie tytułu Universal, prawdopodobnie wystąpi w Royal Rumble Matchu i rozpocznie rywalizację z The Mizem, która doprowadzi do ich walki na WrestleManii.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy