Podsumowanie NXT TakeOver

Arkao
Newsów: 1364

Przed galą NXT TakeOver: Philadelphia rozdano nagrody podsumowujące rok 2017. Najlepszą walką mijającego roku był pojedynek z TakeOver Chicago między Pete'em Dunnem a Tylerem Bate'em. Zawodnikiem roku został Aleister Black, zawodniczką roku Asuka, która zgarnęła także nagrodę postaci roku w NXT.

W pierwszej walce gali doszło do obrony tytułów drużynowych NXT. Kyle O'Reilly oraz Bobby Fish bez pomocy Adama Cole'a pokonali Authors of Pain. Pretendenci dominowali w tym pojedynku, ale w decydującym momencie Kyle wykonał Roll Up na Akamie, dzięki czemu zgarnął zwycięstwo. To prawdopodobnie koniec rywalizacji między tymi zespołami.
Velveteen Dream odniósł bardzo cenne zwycięstwo na gali TakeOver, pokonując Kassiusa Ohno. Wschodząca gwiazda NXT zaliczyła wygraną dzięki wykonaniu efektownego Elbow Dropa z narożnika w samej końcówce walki.
Shayna Baszler była bardzo blisko wygrania pasa mistrzowskiego NXT kobiet, gdy jednak miała poddać Ember Moon, ta zaskoczyła ją, wykonując Roll Up i zgarniając zwycięstwo. Po walce Baszler nie odpuściła rywalce i zaatakowała ją na rampie, ponownie zapinając submission.
W walce między Adamem Cole'em a Aleisterem Blackiem użyto wielu przedmiotów. W ringu znalazły się m.in. stoły, krzesła, kosze na śmieci, kendo sticki oraz drabina. W pojedynku interweniowali także Undisputed Era oraz grupa Sanity. W tym wielkim chaosie lepiej poradził sobie Black, który po wykonaniu finishera zgarnął zwycięstwo.
Na trybunach w Filadelfii pojawił się niespodziewanie Ethan Carter III. Może to oznaczać jego debiut w NXT lub zapowiedz występu w Royal Rumble Matchu.

W walce wieczoru doszło do niezwykłego widowiska. Po wspaniałym pojedynku, który trwał ponad 30 minut, pas mistrzowski NXT obronił Andrade „Cien” Almas. Meksykanin pokonał Johnny'ego Gargano, mimo że sam kilka razy był na skraju porażki. Po pojedynku, gdy Gargano chciał już opuścić arenę, powrócił Tommaso Ciampa, który zaatakował go i wysłał wiadomość, że powrócił.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy