Bobby Lashley vs Brock Lesnar na SummerSlam? Adam Cole w Royal Rumble Matchu?

Arkao
Newsów: 1409

Wczoraj potwierdziło się, że Ethan Carter III po kilku latach przerwy powrócił do WWE i prawdopodobnie będzie występował w NXT. Nie jest to jednak koniec transferów z Impact Wrestling, bowiem nadal bardzo realny jest powrót Bobby'ego Lashleyego do federacji Vince'a McMahona. Wiele wskazuje na to, że Lashley po dołączeniu do WWE ma rozpocząć feud z Brockiem Lesnarem. Nie jest znana dokładna data jego powrotu, ale spekuluje się, że były ECW Champion ma podjąć Bestię na SummerSlam.

Na kilka godzin przed WWE Royal Rumble pojawiły się plotki, że w kobiecym 30-osobowym pojedynku pojawią się Brie Bella oraz Nikki Bella. Siostry zmagały się ostatnio z problemami zdrowotnymi, ale nie przeszkodzą one w zawalczeniu przez kilkanaście minut.

Od wczoraj mówi się głośno o tym, że Adam Cole może już dzisiaj zadebiutować w głównym rosterze. Członek Undisputed Ery przegrał wczoraj rywalizację z Aleisterem Blackiem i możliwe, że już nie pojawi się w złotym brandzie. Tak więc możliwy jest jego występ w Royal Rumble Matchu oraz odłączenie od mistrzów drużynowych Tag Team.

Niesamowite obrony przed eliminacją z Royal Rumble Matchu:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy