Podsumowanie Monday Night Raw - 04.03.2024

Giero
Newsów: 2023

Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z najnowszego odcinka Monday Night Raw.

Show otworzył Cody Rhodes, który odniósł się oczywiście do zachowania The Rocka. "American Nightmare" zarzucił Dwayne'owi, że nie tylko wmieszał się w jego sprawy, ale unika odpowiedzi na wyzwanie dotyczące walki jeden na jednego. Cody przyznał, iż początkowo rozmawiali z Johnsonem o tym, że na WrestleManii XL powinno dojść do walki The Rock vs Roman Reigns. Lecz Rhodes zmienił zdanie po zachowaniu fanów. A teraz, skoro Seth Rollins został w to wszystko wplątany, to prosi także o jego pojawienie się w ringu.
Seth od razu potwierdził, że jest gotowy poświęcić się, by przede wszystkim pozbyć się Bloodline na WM. World Heavyweight Champion odniósł się do The Rocka, że to nie jest ten "prawdziwy The Rock". Pozwolił sobie jeszcze na obrażenie Dwayne'a, po czym zadeklarował, iż jest gotowy do konfrontacji z Bloodline na SmackDown. Pytanie brzmi - czy Rhodes będzie jego wsparciem?
Cody odpowiedział, iż owszem - on różni się od Dwayne'a i będzie gotowy bezpośrednio im przekazać ostateczną decyzję wobec WrestleManii. Wspomniał jeszcze, że po raz pierwszy od lat The Rock nie ma wszystkiego podawanego na tacy, stąd jego aktualna postawa.

Gunther pokonał Dominika Mysterio w non-title matchu. Później poznaliśmy drogę wyłonienia rywala IC Championa na WrestleManii. Dojdzie do tego przez 6-osobowy Gauntlet Match. W walce udział wezmą Sami Zayn, Ricochet, Shinsuke Nakamura, Bronson Reed, JD McDonagh i Chad Gable.

Shayna Baszler i Zoey Stark pokonały Katanę Chance oraz Kayden Carter.

Z kolei Nia Jax po dyskwalifikacji wygrała z Becky Lynch po ingerencji Liv Morgan. Po walce Nia zaatakowała jeszcze obydwie rywalki.

Andrade dość szybko rozprawił się z Apollo Crewsem w pierwszej walce na Raw od czasu powrotu na Royal Rumble.

Link do filmu


The Judgment Day (Damian Priest i Finn Balor) pokonali Imperium.

Sami Zayn wygrał z Ivarem. Po pojedynku Bronson Reed zaatakował Samiego.

Drew McIntyre pokonał Jeya Uso w main evencie. Walka jeszcze przerodziła się w brawl, w efekcie którego Szkot wymierzył Claymore Sethowi Rollinsowi. To oczywiście sygnał dla World Heavyweight Championa przed WM 40.

Link do filmu


Skrót Raw:

Link do filmu


Za tydzień na Raw:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy