Plany na Romana Reignsa, Triple H o przyszłości dywizji UK

Giero
Newsów: 1641

Według niektórych informacji wcale nie musi skończyć się push Jindera Mahala. Na najbliższe live eventy ma on zaplanowaną serię walk z Romanem Reignsem. Sugeruje to, że wkrótce dojdzie także do rywalizacji obydwóch w telewizji. Zresztą widzieliśmy małą zapowiedź na jednym z ostatnich odcinków Raw, gdy Mahal już wyzywał Reignsa do pojedynku. Możliwe, że ich feud potrwa do gali Money in the Bank.

Co do Reignsa, ponoć oficjele zastanawiali się, czy jego pojedynek z Samoa Joe nie powinien kończyć gali Backlash. Ostatecznie jednak w main evencie ma wylądować walka AJ Styles kontra Shinsuke Nakamura o WWE Championship.

Co ciekawe, jeżeli chodzi o przewidywania bukmacherów na galę Backlash, sobotnie kursy wskazywały nieznacznie na zwycięstwo Nakamury. Wierząc poszczególnym kursom, raczej nie powinno dojść do zmian mistrzów w pozostałych walkach.

Wielce prawdopodobne, iż jedna z najbliższych WrestleManii wkrótce zagości ponownie na Florydzie. Ostatni raz "Największa gala ze wszystkich" odbyła się tam rok temu. Przedstawicielom miasta zależy na ponownej organizacji w latach 2023-2025.

W jednym z ostatnich wywiadów Triple H odniósł się do przyszłości dywizji UK. COO zapowiedział, że wkrótce dojdzie do kilku ogłoszeń, które zmienią obecny krajobraz dla zawodników z Wielkiej Brytanii. Przyznał także, że rozwój projektu idzie trochę dłużej niż się spodziewał, ale przykuwa wielką uwagę do tej dywizji i zależy mu na stworzeniu czegoś dużego.

Natomiast Diamond Dallas Page został ostatnio poproszony o wyróżnienie jednego z zawodników, którzy mogą być w czołówce WWE w nadchodzących miesiącach. Hall of Famer wyróżnił Drew McIntyre'a. DDP przyznał także, że życzy jak najlepiej Danielowi Bryanowi, twierdząc, że ich kariery mają podobny przebieg. Jako ciekawostkę można dodać, iż wymarzonym rywalem Page'a jest Randy Orton.

Ciekawą rozmowę przeprowadziło także "Pop Culture" z obecną WWE Raw Women's Champion - Nią Jax. Została spytana o doniesienia z ostatniej jesieni, gdy sugerowano, że może odejść z WWE. Zawodniczka podkreśliła, że dostała wtedy urlop, bo oficjele nie mieli na nią planów, a sama musiała wyleczyć niektóre kontuzje. Wyśmiała też plotki, iż The Rock namawiał ją do rozwiązania kontraktu.

Alberto El Patron potwierdził, że po wielu latach starań udało mu się w końcu otrzymać amerykańskie obywatelstwo.Jeden z ambasadorów WWE - Dana Warrior wystartowała z nową audycją. Jej podcast nazywa się "Total Warriors".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy