Kto zostanie rywalem Lesnara na MITB? Kto zawitał do Newark? Ślub gwiazd WWE

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Dave Meltzer poinformował, że WWE rozważa dwie opcje, jeśli chodzi o wybór przeciwnika dla Brocka Lesnara na Money In The Bank. Jednym z kandydatów jest Braun Strowman, drugiej dziennikarz nie wymienia, ale najprawdopodobniej chodzi o Romana Reignsa.

W Newark, gdzie odbędzie się Backlash, zauważono Edge'a i Christiana. Istnieją oczywiście szanse, że panowie pojawią się na gali, ale bardziej pewny wydaje się fakt, że nagrywają tam materiały do kolejnego sezonu swojego programu.

AJ Styles jest w tej chwili faworytem bukmacherów do wygrania swojej walki na Backlash. Jeszcze rano kursy wskazywały delikatnie na zwycięstwo Nakamury.

Pewne wydaje się być w tej chwili zwycięstwo Carmelli. Zawodniczka jest w posiadaniu tytułu stosunkowo krótko i mówi się, że uda jej się go obronić dzięki pomocy Peyton Royce i Billie Kay.

Syn legendarnego boksera, Zeus Frazier postanowił zostać wrestlerem. Swoje umiejętności chce podszlifować w szkole Heatha Slatera, czym ten pochwalił się na Instagramie.
Sarah Logan i Raymond Rowe z War Raiders ogłosili datę ślubu. Odbędzie się on 21 grudnia tego roku. Para już wcześniej wspominała, że marzy im się ceremonia w stylu Wikingów.

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Kawał byka z Fraziera Jr'a. Może coś osiągnąć z takim nazwiskiem i wyglądem.

napisane przez Arkao w dniu : 06-05-2018

(Koniecznie powinni pokazać Fraziera w segmencie z jego ojcem, którego duch zasiedlił ciało kangura w zoo Matta Hardego. Epicko byłoby zobaczyć jak ojciec zaczyna go kopać.)

napisane przez Exozone w dniu : 06-05-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy