Hogan wkrótce powróci do WWE? Sabbatelli po operacji, Walka w kickoffie Backlash

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Hulk Hogan jest ponoć coraz bliżej powrotu do WWE. Legendarny zawodnik ostatnio sporo działa na rzecz Boys & Girls Clubs of America, gdzie pomaga w edukacji dzieci, nakłaniając je, by nie używały rasistowskiego języka i został niedawno wprowadzony do Hall of Fame organizacji. Hogan był jednym z zawodników, których występu na Greatest Royal Rumble bardzo chciała rodzina królewska z Arabii Saudyjskiej, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Samo WWE w odpowiedzi na pogłoski o powrocie Hulka wydało oświadczenie, w którym informuje, że bardzo docenia jego obecną działalność, podkreśla jednak, że nie jest on pracownikiem federacji.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Tino Sabbatelli doznał kontuzji. Okazuje się, że uraz jest bardzo poważny. Zawodnik zerwał sobie mięsień piersiowy i musiał przejść operację. Pauzował będzie od 6 do 9 miesięcy.

Vince McMahon jest wielkim fanem Brauna Strowmana i mówi się, że bardzo zależy mu na sukcesie Potwora. Nadal jednak nie zmienił zdania i uważa, że to Roman Reigns powinien być czołową postacią federacji.

Grupa New Day była jednym z najjaśniejszych punktów WWE przez długi czas. Wydaje się jednak, że fani powoli znudzili się tym teamem. Świadczyć o tym może fakt, że nie sprzedaje on już tak dużej liczby gadżetów jak kiedyś. Dawniej drużyna plasowała się pod tym względem w czołówce, a w ostatnim czasie to się znacząco zmieniło.

Już jutro Backlash. Najważniejsze walki gali znamy już od dawna, a teraz dowiedzieliśmy się, co będzie główną atrakcją poprzedzającego ją Kickoffu. To starcie Bayley z Ruby Riott.
Jeszcze przed galą Mike Rome i Cathy Kelley poprowadzą na żywo kolejny odcinek WWE Now. Ich gośćmi będą Charlotte Flair i Big Cass. Emisja na Facebooku i YouTube.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy