Plany na grudniowe tygodniówki, Young zostanie w ROH?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 810

Ostatni epizod SmackDown Live zebrał przed telewizorami najlepszą frekwencję od jubileuszowego, tysięcznego odcinka. Ogółem było to 2.545 miliona widzów, co przełożyło się na rating na poziomie 0.92.

WWE SmackDown LIVE Top 10 Moments: November 27, 2018


Wygląda na to, że ostatnie tygodniówki w tym roku będą nagrane wcześniej, by zawodnicy mieli trochę wolnego w okresie świątecznym. Jeżeli chodzi o Raw, to nagrania odbędą się 17 i 28 grudnia, a wyemitowane odpowiednio 24 i 31 grudnia. W przypadku SmackDown tapingi będą miały miejsce 18 i 24 grudnia, a emisja 25 grudnia i 1 stycznia.

Shane Helms ma być specjalnym trenerem w Performance Center w ciągu najbliższego tygodnia. Być może WWE rozważy zatrudnienie większego grona specjalistów, w związku z planami budowy kolejnych placówek Performance Center.

Według ostatnich wieści Wrestling Observer Newsletter, Ring of Honor zaproponowało nową umową Silasowi Youngowi. Ma to być trzyletni kontrakt i wiele wskazuje na to, że zawodnik zaakceptuje ofertę. Dla przypomnienia - Young był ostatnio łączony z przejściem do WWE.

Poniżej ważny spoiler odnośnie do karty NXT TakeOver: Phoenix:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


John Cena z kolejnym wyróżnieniem:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy