Choroba Kairi Sane, ciąg dalszy problemów Ellswortha

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 185

Jesse Ventura udzielił ostatnio wywiadu portalowi plotkarskiemu TMZ. Ujawnił w nim, że poważnie rozważa start, z ramienia Green Party, w zaplanowanych na listopad 2020 r. wyborach prezydenckich. Dla członka WWE Hall of Fame nie byłaby to pierwsza przygoda z polityką: w latach 1999-2003 pełnił on funkcję gubernatora Minnesoty.

W WWE Performance Center zameldowała się dziś Alexa Bliss. Pięciokrotna mistrzyni kobiet rozpoczęła tym samym kolejny etap przygotowań do powrotu po przebytej w październiku kontuzji.

Wielu fanów zastanawiało się, czemu Big E, jeden z członków stajni The New Day, obnosił się podczas ostatniego odcinka SmackDown Live z wydrukowanym zdjęciem gwiazdy NXT, Kairi Sane. Okazuje się, że gest ten był najprawdopodobniej prywatną inicjatywą samego zawodnika, związany był zaś z poważną chorobą wirusową, jaką przechodzi w ostatnich dniach Japonka.

Pozdrowienia byłej posiadaczce pasa NXT Women’s Championship przesłał również Sean "X-Pac" Waltman.Federacja Adrenaline Championship Wrestling zmuszona była odwołać zapowiedziany na 29 grudnia show w Perry Hall w stanie Maryland. Przyczyną tego była niechęć części zapowiedzianych na event gwiazd (m.in. Gillberga, Sandmana, Sunny oraz Joeyego Ryana) do pracy z właścicielem federacji, Jamesem Ellsworthem.

Jedynym pocieszeniem dla byłego zawodnika SmackDown Live wydaje się fakt, że rodzina oskarżającej go o napastowanie nastolatki postanowiła ostatecznie nie wnosić oskarżeń kryminalnych.

Tyson Kidd udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat kończącej jego karierę kontuzji doznanej w trakcie walki z Samoa Joe. Trzykrotny mistrz tag-teamowy po raz kolejny zaznaczył, że nie czuje żadnego żalu do swojego rywala. Podkreślił również, że obu mężczyzn łączą obecnie przyjacielskie relacje.

Kevin Owens rzucił wyzwanie Eltonowi Johnowi ;)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy