Plany dla Shawna Michaelsa, co z Sashą Banks? Status Neville'a

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1216

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na powrót Shawna Michaelsa do roli zawodnika. Według najnowszych wieści "HBK" miałby stoczyć jeszcze przynajmniej dwie walki. Już wcześniej informowano o możliwej walce DX z Brothers of Destruction w Arabii Saudyjskiej. Tymczasem na Survivor Series lub Royal Rumble miałoby dojść do kolejnej konfrontacji Michaelsa z The Undertakerem.
Co ciekawe, sam The Undertaker ma być obecny w Los Angeles, w weekend Survivor Series. Dzień przed galą spotka się z fanami.

WWE wciąż milczy w sprawie zdrowia Sashy Banks. "The Boss" została wycofana zarówno z Mixed Match Challenge, jak i występów na Live Eventach. Ostatni raz walczyła na Raw 3 września, przeciwko Danie Brooke. Być może oficjele chcą oszczędzać Banks przed galą WWE Evolution. Z drugiej strony - od dłuższego czasu nie mieli na jej postać konkretniejszych pomysłów, więc niewykluczone, że specjalnie wstrzymują ją przed występami.
Z kolei Alexa Bliss ponoć otrzymała zielone światło od lekarzy. To oznacza, że jej walka z Trish Stratus na Evolution nie jest zagrożona.

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość Neville'a. Były NXT i Cruiserweight Champion nie odpowiada na razie na zapytania promotorów, choć jak twierdzi Dave Meltzer - zainteresowania jego postacią nie brakuje. Anglika na swoich galach widziałaby właściwie większość czołowych organizacji.

W spoilerze lista 15 najlepszych walk w historii SmackDown (zdaniem WWE.com).

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy