Czas gali WWE Super Show-Down, niespodziewana reaktywacja na live evencie NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1443

Do gali WWE Super Show-Down pozostało już kilka dni. Wiadomo, że główna część show potrwa prawdopodobnie pięć godzin, a samo kick-off tradycyjnie godzinę. Tym samym Pre-Show rozpocznie się o 10:00, a całość potrwa przynajmniej do 16:00.
Ostateczna karta gali:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Dość niespodziewanie Lita zaliczyła gościnny występ na sobotniej gali MCW Tag Wars w Joppa w Maryland. Była sędzią specjalnym podczas walki trzech na trzech - MCW Pro Wrestling Heavyweight champion Dante Caballero & The Guns 4 Hire (Paul Jordan i Bill Collier) kontra Joe Keys, Bishop Khan & Malcolm Moses. Miała duży udział w porażce teamu Caballero, wykonując na nim Twist of Fate po kłótni. Co ciekawe - organizacja "zaklepała" jej występ właściwie w ostatniej chwili.

W piątek doszło do reaktywacji The Kings of Wrestling na live evencie NXT w Orlando. Cesaro pomógł Ohno podczas ataku Adama Cole'a. Co ciekawe, Ohno ostatnio celebrował 20-lecie obecności w biznesie, więc wydaje się, że to miły "prezent" od organizacji z tej okazji.

Pewną ciekawostką jest to, że WWE w ostatnim tygodniu złożyło wnioski o kolejne prawa do znaków towarowych związanych z WCW. Na liście znalazły się: WCW Thunder, WCW Saturday Night i Saturday Night’s Main Event.

WWE Top 10: Best of The Brothers of Destruction

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy