WWE 2k23 Even Stronger

Nowy tag team w WWE? Cole o pracy w NXT, stan zdrowia Triple H'a, oglądalność SD

Giero
Newsów: 1597

Wielu osobom mogło to umknąć, ale na jednym z ostatnich epizodów Main Event WWE testowało jako tag team połączenie Angela Garzy i Humberto Carrillo.
Nie byłoby to nic dziwnego, bo kreatywni często używają ME do różnych eksperymentów. Ale Garza i Carrillo zgarnęli zwycięstwo nad Lucha House Party. To sugeruje, że oficjele mają jakieś większe plany na ten zespół. To byłby dość logiczny ruch, bowiem Angel i Humberto w rzeczywistości są kuzynami i byliby solidnym uzupełnieniem dla dywizji tag team. A ostatnio i tak nie było większych planów na ich solowe kariery.

Adam Cole w ostatnim wywiadzie dla TV Insider odniósł się do pracy w NXT. Stwierdził, że jest teraz o wiele lepszym wrestlerem niż kilka lat temu, a dużo zawdzięcza właśnie pracy w NXT. Nie zabrakło też pochwał wobec Triple H'a i Shawna Michaelsa, z którymi dużo współpracował. Cole stwierdził, że Triple H traktował go cały czas z dużym szacunkiem, a HBK'a traktuje jak idola, więc nauka była czymś naprawdę fajnym.

A'propos Triple H'a, to "Wrestling Observer" poinformowało, iż COO czuje się coraz lepiej, aczkolwiek na razie nadal odpoczywa po zabiegu serca i ogranicza obowiązki zawodowe.

TV Series Finale podało wyniki oglądalności wczorajszej edycji SmackDown. Transmisja na FOX Network zgromadziła średnio 2,19 mln widzów. Oglądalność spadła z zeszłotygodniowego wyniku 2,217 miliona widzów. Show odbyło się w Madison Square Garden w Nowym Jorku, a wystąpił na nim m.in. Brock Lesnar.

Unforgettable Brock Lesnar vs. Roman Reigns rivalry moments: WWE Top 10, Sept. 19, 2021

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy