Duży tag team match na Raw, spoilery ze SmackDown, karta Extreme Rules

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

WWE zapowiedziało duży sześcioosobowy tag team match na najbliższe Raw. Nowy WWE Champion - Big E połączy ponownie siły z Kofim Kingstonem i Xavierem Woodsem, a ich rywalami będą The Bloodline.
Walka jest efektem wydarzeń z ostatniego SmackDown. Najpierw Big E i Finn Balor pokonali The Usos. Potem w odwecie The Usos zaatakowali WWE Championa na zapleczu.To nie wszystko, co obecnie WWE ogłosiło na czerwoną tygodniówkę. Dojdzie także do walki o WWE Women's Tag Team Championship. Natalya i Tamina staną do obrony tytułów przeciwko Nikki A.S.H. i Rhei Ripley.
Ponadto Jeff Hardy zawalczy z Sheamusem i jeżeli wygra, to na Extreme Rules dostaniemy Triple Threat Match o US Championship, które jest w posiadaniu Damiana Priesta.
Alexa Bliss będzie gościć na swoim placu zabaw Charlotte Flair, natomiast już wcześniej zapowiadano pojedynek Nii Jax z Shayną Baszler.

Sama organizacja tego jeszcze nie potwierdziła, ale Royal Farms Arena promuje pierwszą noc Draftu starciem Drew McIntyre'a z Reignsem. Byłby to pojedynek przedstawicieli Raw i SmackDown. Jednocześnie Royal Farms Arena póki co zapowiada obecność wszystkich czołowych gwiazd WWE.

Za to oficjalnie znamy jedno z zestawień na przyszłotygodniowe SmackDown. Tuż przed Extreme Rules Shinsuke Nakamura będzie bronił Intercontinental Championship. Jego rywalem będzie Apollo Crews. Będzie to starcie rewanżowe, Nakamura odebrał pas właśnie Crewsowi miesiąc temu.

Natomiast karta Extreme Rules wzbogaciła się o walkę Carmelli z Liv Morgan. Tak aktualnie wygląda rozpiska najbliższego PPV:

WWE Universal Title Match
"The Demon" Finn Balor vs. Roman Reigns (c)

Raw Women's Title Match
Alexa Bliss vs. Charlotte Flair (c)

SmackDown Women's Title Match
Bianca Belair vs. Becky Lynch (c)

WWE United States Title Match
Sheamus vs. Damian Priest (c)

SmackDown Tag Team Titles Match
The Street Profits vs. The Usos (c)

Carmella vs. Liv Morgan

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy