Pierwsza walka w karcie Crown Jewel, kontuzja MVP, zapowiedź SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1235

WWE oficjalnie potwierdziło, że na Crown Jewel dojdzie do kolejnego starcia Romana Reignsa z Brockiem Lesnarem. Reigns będzie bronić WWE Universal Championship. Oczywiście o ile Roman wyjdzie zwycięsko z walki z Finnem Balorem na Extreme Rules. Organizacja powróci do Arabii Saudyjskiej 21 października.Dzisiaj WWE poinformowało także o kontuzji MVP'ego. To prawdopodobnie wykluczy na razie plany, by doszło do walki z jego udziałem i Bobby'ego Lashleya z RK-Bro o tytuły tag team czerwonego brandu. Chyba, że Lashley znajdzie nowego partnera.
Kontuzja MVP ma być efektem ataku Ortona z ostatniego Raw. Na razie ciężko stwierdzić czy to element storyline'u, czy prawdziwy uraz.


Przed nami kolejny epizod SmackDown. Niebieski brand tym razem zagości w Thompson-Boling Arena (Knoxville, Tennessee). WWE zapowiedziało na razie kilka punktów na dzisiejsze show. Wśród segmentów dojdzie do specjalnego, poświęconego Biance Belair i jej powrotu do rodzinnego miasta. Z kolei Seth Rollins odniesie się do wydarzeń z jego rewanżowej walki z Edgem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy