WWE 2k23 Even Stronger

MVP po operacji, status Davey Boy Smitha, Reed o zwolnieniu

Giero
Newsów: 1582

WWE ogłosiło kilka dni temu storyline'owe kontuzję MVP. Poinformowało, że doznał on "złamanego żebra i będzie wyłączony na czas nieokreślony" z powodu RKO od Randy'ego Ortona na ostatnim Raw. Tymczasem MVP rzeczywiście ma uraz... ale kolana. Ma z nim problemy od lutego. W końcu mógł przejść operację, która powinna zlikwidować problemy.

Davey Boy Smith Jr. pojawił się w czerwcu podczas Dark Matchów do jednego z epizodów SmackDown. Podpisał też wtedy kontrakt z WWE, ale póki co organizacja wstrzymuje się z telewizyjnym powrotem. Smith na razie czeka na pomysły kreatywnych i przypisanie do konkretnego brandu.

Bronson Reed gościł ostatnio w audycji JONAHDROME. Przyznał, że zwolnienie z WWE przyszło dla niego całkowicie nieoczekiwanie. Dostał telefon... gdy oglądał SmackDown. Spodziewał się, że będzie to wiadomość, iż ma przybyć na najbliższe Raw. Tymczasem John Laurinaitis przekazał mu decyzję, iż to nie jest jeszcze odpowiedni moment dla Reeda, ale że drzwi będą dla niego otwarte.
Z wypowiedzi Bronsona wynika także, że wcześniej nie dostawał jasnych sygnałów, że może spodziewać się zwolnienia. Miał za sobą przyjemną rozmowę z Vince'em McMahonem po dark matchach. Był też zresztą chwalony po nich za dobrą pracę.

FULL MATCH - The Miz vs. Shane McMahon - Falls Count Anywhere Match: WrestleMania 35

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy