Dreamer z oświadczeniem, spoilery z nagrań IW, kolejne roszady w IW, zapowiedź Raw

Giero
Newsów: 1906

Dzisiaj w nocy kolejny epizod Monday Night Raw. Najnowsze doniesienia WrestleVotes sugerują, że WWE będzie bacznie obserwować zainteresowanie galą. Jeżeli rating znacznie podskoczy, to ponownie na dłużej będziemy oglądać międzybrandowe wymiany pomiędzy Raw i SmackDown. Dla przypomnienia - jedną z głównych atrakcji jest walka New Day z The Bloodline, gdzie większość uczestników to członkowie SmackDown. Po części jest to efekt dużych atrakcji zapowiedzianych na ten tydzień przez All Elite Wrestling. Ale WWE ma też jeszcze jednego konkurenta w postaci NFL's Monday Night Football.

Zapowiedziane punkty na Raw:

* The Bloodline (Roman Reigns & The Usos) vs. The New Day
* The New Day hosts a Championship Celebration for Big E
* WWE Women's Tag Team Championship: Natalya & Tamina (c) vs. Nikki ASH & Rhea Ripley
* Jeff Hardy vs. Sheamus (If Hardy wins he's added to the US title match at Extreme Rules)
* Nia Jax vs. Shayna Baszler
* Charlotte Flair to appear on Alexa's Playground

Marina Shafir nie narzeka na brak ofert po zwolnieniu z WWE i została już zapowiedziana na galę Bloodsport 7 Josha Barnetta. Wydarzenie już 22 października.

Nowego pracodawcę może znaleźć także Killer Kelly, która w przeszłości była związana z NXT UK. Ostatnio miała problemy formalne, przez które nie mogła pracować w Stanach Zjednoczonych. Zawodniczka reguluje już te przeszkody, a zatrudnieniem jej zainteresowane ma być Impact Wrestling. Co ciekawe - Killer Kelly ma już na koncie pojedyncze występy na galach IW i organizacja już wcześniej rozważała zatrudnienie jej na stałe.

Podczas ostatnich nagrań do IW miał się pojawić już były zawodnik NXT - Alex Zayne (aka Ari Sterling). Oprócz niego powrót do organizacji zaliczył Christopher Daniels.

Będąc w temacie Impact Wrestling - Tommy Dreamer wydał oświadczenie w którym przeprasza za swoje słowa z programu "Dark Side of the Ring".
Chodzi o sytuację ujawnioną sprzed lat. Ric Flair miał dopuścić się napaści seksualnej na stewardessę w samolocie. Wedle zeznań zmusił ją do dotknięcia jego genitaliów. Jednym z komentatorów był właśnie Dreamer, który wziął Flaira w obronę. Tłumaczył, że zachowanie Rica było żartem w jego stylu, co spotkało się z ostrą krytyką w środowisku. Dreamer został w ostateczności zawieszony przez Impact Wrestling.

Roman Reigns vs. The Demon - Road to WWE Extreme Rules: WWE Playlist

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy