Nowy rywal dla McIntyre'a, podsumowanie wydarzeń z Raw

Giero
Newsów: 1644

Newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego odcinka Monday Night Raw!

Czerwoną tygodniówkę rozpoczęła konfrontacja WWE Championa Drew McIntyre'a ze zwycięzcą Royal Rumble Matchu - Edge'em. Edge nie potwierdził jeszcze, z kim zawalczy na WrestleManii, jednak ostrzegł Szkota. Na koniec segmentu niespodziewanie Sheamus wyprowadził Brogue Kick McIntyre'owi. Później Drew zaakceptował wyzwanie Sheamusa i wiemy, że dojdzie do ich walki o WWE Championship.

Link do filmu


Link do filmu


Sam Edge jeszcze tego samego wieczora wszedł do ringu, by zawalczyć z Randym Ortonem. Hall of Famer wygrał po wymierzeniu Speara, ale pomogła mu też Alexa Bliss, która odwróciła uwagę "Vipera".

Link do filmu


W niedzielę podczas Royal Rumble Matchu powrócił Carlito, a następnego dnia już zawalczył na Raw po raz pierwszy od dziesięciu lat. Połączył siły w tag teamie z Jeffem Hardym.

Link do filmu


Poznaliśmy także nowe pretendentki do WWE Women's Tag Team Championship. Lana i Naomi pokonały Asukę i Charlotte Flair oraz Danę Brooke i Mandy Rose.

Link do filmu


Oficjalny debiut na Raw zaliczył Damian Priest, który pokonał The Miza.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ciekawe, że WWE akceptuje używanie przez Priesta ruchu Crossrhodes, którego także używa wiadomo kto w wiadomo której fedce... :-)

napisane przez Grigorij w dniu : 04-02-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy