Edge wystąpi na NXT, Sullivan zwolniony z WWE, Bad Bunny na WM? Optymizm na zapleczu

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1298

Edge w mediach społecznościowych zapowiedział obecność na najbliższym NXT. WWE zbyt długo nie czekało i na swojej stronie internetowej oficjalnie potwierdziło występ Rated R Superstara na środowej tygodniówce.
Lars Sullivan w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, że rozstał się z WWE. Chodzi głównie o jego problemy lękowe. Sam Vince McMahon widział w Sullivanie jednego z kandydatów do mocnego pushu, ale zawodnik nie zjawił się na jednej z jesiennych serii nagrań. To przyczyniło się do decyzji organizacji o zwolnieniu.

Zdaniem PWInsider WWE planuje większą ilość występów Bad Bunny'ego. Raper prawdopodobnie dostanie jakąś rolę na WrestleManii 37. Być może będzie nawet zaangażowany w jedną z walk.

Z kolei WrestleVotes podaje, że Royal Rumble poprawiło ogólną atmosferę na zapleczu. Wśród gwiazd pojawił się optymizm w związku z prawdopodobnym powrotem fanów na WrestleManię. Stąd chcą dać z siebie jak najwięcej w najbliższych tygodniach, by była to jedna z lepszych Road to WrestleManii.

Royal Rumble dobrze wpłynęło także na zainteresowanie wokół ostatniego epizodu Raw. Czerwoną tygodniówkę oglądało 1.892 miliona widzów wobec 1.819 miliona z zeszłego tygodnia.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy