Nowa walka w karcie Evolution, powrót Batisty?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

Wśród uczestników kończącego dzisiejsze Raw ataku heeli na członków The Shield znalazł się Drew Gulak, jeden z czołowych zawodników dywizji cruiserweight. Póki co nie wiadomo, czy był to jednorazowy występ, czy też zapowiedź transferu byłego mistrza CZW do rosteru czerwonej tygodniówki.

Mickie James oraz Lita zmierzą się ze sobą podczas październikowego Evolution PPV. Dla członkini WWE Hall of Fame będzie to, nie licząc gościnnego występu podczas tegorocznego Royal Rumble, pierwszy oficjalny mecz w federacji McMahona od 2012 r. i "walki" z Heathem Slaterem.

Samir Singh pochwalił się na Twitterze postępami w rehabilitacji po styczniowej operacji naprawy zerwanego więzadła. Wygląda na to, że jego powrotu do telewizji możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości.Studio Disney odłożyło w czasie zaplanowane na 2019 r. prace nad trzecią częścią "Strażników Galaktyki". Powodem tego są kontrowersje narosłe wokół osoby dotychczasowego scenarzysty i reżysera filmu, Jamesa Gunna. W lipcu, po ujawnieniu przez internautów serii kontrowersyjnych tweetów, filmowiec został zwolniony, w jego obronie stanęli jednak fani oraz duża część obsady. Zamieszanie to na nowo rozbudziło plotki dotyczące powrotu do WWE jednej z gwiazd filmu, byłego WWE Championa, Batisty. Miałby on rzekomo pojawić się w federacji wiosną oraz odbyć walkę na WrestleManii 35.

Mick Foley znalazł się na okładce lokalnej gazety "Ottawa Sun". Jak twierdzi sam WWE Hall of Famer, zaszczyt tego typu spotkał go po raz pierwszy od 2003 r.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy