Wydarzenia z Raw

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery z Raw!

Dziś w nocy polskiego czasu odbyło się przedostatnie Monday Night Raw przed galą Hell in a Cell, która nadawana będzie na żywo na WWE Network już w nocy z 16 na 17 września.

Show otworzyła przemowa nowej stajni – Braun Strowman wyjaśnił motywy swojego ataku na The Shield, a towarzyszyli mu jego nowi koledzy, czyli Dolph Ziggler i Drew McIntyre. Drużynie przerwali członkowie wspomnianego Shield. Następnie doszło do bójki między obydwoma grupami, która zakończyła się aresztowaniem Romana Reignsa, Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a przez policję.
W pierwszej tego dnia walce siostry Bella podejmowały członkinie The Riott Squad. Powrót do ringu dla bliźniaczek był udany, bowiem Nikki przypięła Liv Morgan.Na dzisiejszej gali uformował się także nowy team – Chad Gable i Bobby Roode pokonali The Ascension.

W kwadratowym pierścieniu pojawił się także Elias, który obrażał lokalną publikę. Dołączyła do niego także Alexa Bliss, oczywiście w towarzystwie Mickie James i Alicii Fox. Do ringu weszła także Natalya, która poległa w starciu z byłą mistrzynią. Ostatnia na nogach pozostała jednak Ronda Rousey, która przegoniła Alexę i jej koleżanki.W jednym z segmentów z zaplecza McIntyre i Ziggler domagali się walki o Raw Tag Team Championship. Po ataku na będących pretendentami The Revival wspomniana dwójka otrzymała szansę i wykorzystała ją, pokonując B-Team i przejmując ich tytuły.Na gali pojawili się także dwaj lokalni zawodnicy, którzy ulegli Akamowi i Rezarowi, czyli Authors of Pain. Jako manager zwycięskiego teamu zadebiutował znany z 205 Live Drake Maverick.Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami częścią wczorajszego show był także WWE Hall of Famer Shawn Michaels, który odniósł się do walki Triple H’a z The Undertakerem, która będzie miała miejsce w październiku, kiedy WWE zawita do Australii. Niespodziewanie „The Deadman” przerwał Shawnowi. Podczas segmentu HBK powiedział, że sam nie walczy już, gdyż szanuje umowę z The Undertakerem. Ten jednak spytał, czy to szacunek, czy może strach. Oczywiście po tym segmencie w internecie pojawiły się informacje o możliwym powrocie Michaelsa na „one more match”.Sasha Banks i Bayley pokonały Ember Moon i Danę Brooke, która załamana porażką opuściła szeregi Titus Worldwide.

Nowy generalny manager skierował Bobby’ego Lashleya na terapię antystresową. Metodą medytacji zawodnikowi miał pomóc Jinder Mahal. Podczas segmentu powrócił Kevin Owens, który zaatakował od tyłu niczego nie spodziewającego się Lashleya.
W walce wieczoru Braun Strowman pokonał Finna Balora. Potem, razem z mistrzami Tag Team, zaatakował on Irlandczyka. Wtedy na arenę wrócił radiowóz, z którego wyszli członkowie The Shield. Cała trójka podczas brawlu uległa jednak… wszystkim heelom z rosteru Raw, którzy przybyli na pomoc Strowmanowi, Zigglerowi i McIntyre’owi.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy