Podsumowanie gali All In

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 777

Według oficjalnych informacji na gali All In było 11 263 widzów. Young Bucks i Cody w Chicago zorganizowali największą w tym roku galę niezależną, którą można było oglądać w systemie PPV.

Pierwsza godzina była emitowana na stacji telewizyjnej WGN. SCU w składzie Kazarian i Scorpio Sky wygrali z The Briscoes. W Battle Royalu zwycięzcą okazał się zamaskowany wrestler, który wyrzucił na koniec Bully'ego Raya. Po maską ukrywał się Flip Gordon. Otrzymał title shota na pas ROH World i jeszcze tego samego dnia walczył z Jayem Lethalem.

Na otwarcie PPV Matt Cross pokonał MJF'a. Aktor Stephen Amell mimo dobrego występu musiał uznać wyższość weterana ringowego Christophera Danielsa. W pojedynku kobiet zwyciężczynią została Tessa Blanchard.

Cody Rhodes i Nick Aldis do walki o pas NWA World Heavyweight wychodzili ze wsparciem wielu osób związanych z pro wrestlingiem. Pojedynek sędziował Earl Hebner. Nick Aldis miał przewagę w tym pojedynku, ale dał się zaskoczyć, Cody odliczył przeciwnika do trzech i został nowym mistrzem NWA World Heavyweight. Tym samym zdobył ten sam tytuł, co jego ojciec Dusty Rhodes.W Chicago Street Fight Matchu Adam Page pokonał Joeyego Janelę. Po walce powrócił Joey Ryan, który wykonał na Adamie YouPorn Plex. Jay Lethal do obrony pasa ROH World przystąpił w stroju stylizowanym na Macho Mana i w jego narożniku stał Lanny Poffo. Jay pokonał Flipa Gordona i zachował tytuł.

Po raz pierwszy w ringu walczyli ze sobą Kenny Omega oraz Pentagon Jr. Pojedynek wygrał Kenny. Po walce zgasło światło i Pentagon zaatakował rywala. Po chwili zdjął on maskę i krył się pod nią Chris Jericho, który zapowiedział, że niedługo spotka się z Omegą w 6 Man Tag Matchu na statku podczas Jericho Cruise. Chris pochwalił się, że dopiero kilka chwil przed galą pojawił się w Chicago i zaraz po niej wybrał się samolotem na koncert do Kansas.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Marty Scurll próbował udowodnić, że może rywalizować z zawodnikami Heavyweight. Mimo wyrównanego starcia przegrał z Kazuchiką Okadą. W main evencie Young Bucks i Kota Ibushi pokonali drużynę w składzie Rey Mysterio, Bandido oraz Fenix. Trwał on niespełna 12 minut. Jak się okazało, kończył się czas 4-godzinnego PPV. Pojedynek musiał zostać skrócony, aby telewidzowie mogli zobaczyć całą walkę. Po gali główni bohaterowie podziękowali publiczności i świętowali razem z rodzinami.Wyniki gali All In 01.09.18

Zero Hour Kickoff Match
SCU def. The Briscoes - 12:35 via pin

Zero Hour Kickoff Match
Flip Gordon wygrał Over Budget Battle Royal - 17:15

Matt Cross def. MJF - 10:05 via pin

Christopher Daniels def. Stephen Amell - 11:45 via pin

Tessa Blanchard def. Madison Rayne, Chelsea Green, & Britt Baker - 12:59 via pin

NWA World Heavyweight Championship Match
Cody Rhodes def. Champion Nick Aldis (c) 22:07 via pin

Chicago Street Fight
Adam Page def. Joey Janela - 20:10 via pin

ROH Title Match
Jay Lethal (c) def. Flip Gordon - 14:25 via pin

Kenny Omega def. Pentagon - 17:45 via pin

Kazuchika Okada def. Marty Scurll - 26:05 via pin

The Golden Elite (Young Bucks & Kota Ibushi) def. Rey Mysterio, Bandido, and Fenix - 11:52 via pin

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy