Podsumowanie gali All In

Maxi4
Newsów: 791

Według oficjalnych informacji na gali All In było 11 263 widzów. Young Bucks i Cody w Chicago zorganizowali największą w tym roku galę niezależną, którą można było oglądać w systemie PPV.

Pierwsza godzina była emitowana na stacji telewizyjnej WGN. SCU w składzie Kazarian i Scorpio Sky wygrali z The Briscoes. W Battle Royalu zwycięzcą okazał się zamaskowany wrestler, który wyrzucił na koniec Bully'ego Raya. Po maską ukrywał się Flip Gordon. Otrzymał title shota na pas ROH World i jeszcze tego samego dnia walczył z Jayem Lethalem.

Na otwarcie PPV Matt Cross pokonał MJF'a. Aktor Stephen Amell mimo dobrego występu musiał uznać wyższość weterana ringowego Christophera Danielsa. W pojedynku kobiet zwyciężczynią została Tessa Blanchard.

Cody Rhodes i Nick Aldis do walki o pas NWA World Heavyweight wychodzili ze wsparciem wielu osób związanych z pro wrestlingiem. Pojedynek sędziował Earl Hebner. Nick Aldis miał przewagę w tym pojedynku, ale dał się zaskoczyć, Cody odliczył przeciwnika do trzech i został nowym mistrzem NWA World Heavyweight. Tym samym zdobył ten sam tytuł, co jego ojciec Dusty Rhodes.



W Chicago Street Fight Matchu Adam Page pokonał Joeyego Janelę. Po walce powrócił Joey Ryan, który wykonał na Adamie YouPorn Plex. Jay Lethal do obrony pasa ROH World przystąpił w stroju stylizowanym na Macho Mana i w jego narożniku stał Lanny Poffo. Jay pokonał Flipa Gordona i zachował tytuł.

Po raz pierwszy w ringu walczyli ze sobą Kenny Omega oraz Pentagon Jr. Pojedynek wygrał Kenny. Po walce zgasło światło i Pentagon zaatakował rywala. Po chwili zdjął on maskę i krył się pod nią Chris Jericho, który zapowiedział, że niedługo spotka się z Omegą w 6 Man Tag Matchu na statku podczas Jericho Cruise. Chris pochwalił się, że dopiero kilka chwil przed galą pojawił się w Chicago i zaraz po niej wybrał się samolotem na koncert do Kansas.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Marty Scurll próbował udowodnić, że może rywalizować z zawodnikami Heavyweight. Mimo wyrównanego starcia przegrał z Kazuchiką Okadą. W main evencie Young Bucks i Kota Ibushi pokonali drużynę w składzie Rey Mysterio, Bandido oraz Fenix. Trwał on niespełna 12 minut. Jak się okazało, kończył się czas 4-godzinnego PPV. Pojedynek musiał zostać skrócony, aby telewidzowie mogli zobaczyć całą walkę. Po gali główni bohaterowie podziękowali publiczności i świętowali razem z rodzinami.



Wyniki gali All In 01.09.18

Zero Hour Kickoff Match
SCU def. The Briscoes - 12:35 via pin

Zero Hour Kickoff Match
Flip Gordon wygrał Over Budget Battle Royal - 17:15

Matt Cross def. MJF - 10:05 via pin

Christopher Daniels def. Stephen Amell - 11:45 via pin

Tessa Blanchard def. Madison Rayne, Chelsea Green, & Britt Baker - 12:59 via pin

NWA World Heavyweight Championship Match
Cody Rhodes def. Champion Nick Aldis (c) 22:07 via pin

Chicago Street Fight
Adam Page def. Joey Janela - 20:10 via pin

ROH Title Match
Jay Lethal (c) def. Flip Gordon - 14:25 via pin

Kenny Omega def. Pentagon - 17:45 via pin

Kazuchika Okada def. Marty Scurll - 26:05 via pin

The Golden Elite (Young Bucks & Kota Ibushi) def. Rey Mysterio, Bandido, and Fenix - 11:52 via pin

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy