Nieobecność The Rocka na Survivor Series - powody, spoilery z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

W trakcie Survivor Series było sporo materiałów dotyczących The Rocka. Sama gala często nawiązywało do motywów z filmu "Red Notice", gdzie Dwayne Johnson jest jednym z głównych bohaterów. Nie zabrakło też materiałów celebrujących jego 25-lecie kariery. Sam The Rock jednak nie pojawił się, co wywołało spore rozczarowanie u fanów.
Dave Meltzer w najnowszym wydaniu "Wrestling Observer Radio" podkreślił, że od początku było wiadomo, iż The Rock nie pojawi się podczas gali. Był bowiem obecny na planie filmowym w Europie, co wykluczało szybki przelot do USA przez procedury pandemiczne.

_______________________________

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego Monday Night Raw!

Ostatnie Raw przyniosło nam sporo wydarzeń powiązanych z tytułami mistrzowskimi w tle. Queen Zelina i Carmella zostały nowymi mistrzyniami kobiet, pokonując Rheę Ripley i Nikki A.S.H.

To nie koniec informacji dotyczących zawodniczek, bowiem Dana Brooke została nową... mistrzynią 24/7.

Austin Theory przyznał się, iż to on skradł "jajo kleopatry" podczas Survivor Series. Vince McMahon docenił szczerość młodego zawodnika i nagrodził go... title shotem na WWE Championship. Theory jednak nie był w stanie sprostać Big E'mu. Nie zabrakło przy tym kontrowersji dotyczących Setha Rollinsa i Kevina Owensa, którzy wyraźnie mają "chrapkę" na główny pas.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy