WWE 2k23 Even Stronger

Status Morrisseya, debiut podczas Turning Point, spoilery z gali

Giero
Newsów: 1582

W. Morrissey na ten moment stał się wolnym agentem. Fightful Select poinformowało, że zawodnikowi wygasła dotychczasowa umowa z Impact Wrestling, ale zgodził się jeszcze na występ podczas Turning Point i prawdopodobnie na tapingach, które odbędą się dzisiaj i jutro. Nie wiadomo, czy Morrisseya zobaczymy jeszcze potem w IW, bowiem oczekuje dużych pieniędzy. Według nowych warunków miałby stać się jednym z najlepiej zarabiających wrestlerów w organizacji.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z gali Turning Point!

Mickie James pokonała Mercedes Martinez i obroniła Impact Knockouts Championship. Po walce została zaatakowana przez powracającą Deonnę Purrazzo, która momentalnie zapowiedziała walkę rewanżową na Hard to Kill (8 stycznia).
Po tych wydarzeniach czekało nas jeszcze jedno ważne ogłoszenie dotyczące dywizji Knockouts. Na Hard to Kill zobaczymy pierwszy w historii Knockouts Ultimate X Match o miano kolejnej pretendentki.Jonah (znany jako Bronson Reed) zadebiutował w Impact Wrestling. Wystąpił podczas gali Turning Point, atakując z zaskoczenia Josha Alexandra. Dla przypomnienia - Jonah został zwolniony z WWE na początku sierpnia. Ostatnio zaliczył debiut także dla New Japan Pro Wrestling, więc wygląda na to, iż zwiąże się z obydwoma organizacjami.


Impact Wrestling zapowiedziało drugą odsłonę Throwback Throwdown. Wydarzenie zapowiedziano na 18 grudnia, a transmisja odbędzie się przez platformę Impact Plus.


Good Brothers wyszli zwycięsko ze starcia o mistrzostwa tag team, walcząc z przedstawicielami Bullet Club - Chrisem Beyem i Hikuleo. Natomiast w main evencie Moose okazał się lepszy od Eddiego Edwardsa w Full Metal Mayhem i nadal posiada Impact World Championship.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy