Omówienie wydarzeń z NXT 2.0, Scotty 2 Hotty poza WWE

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z NXT!

Do karty WarGames został dodany pojedynek o tej samej nazwie, w którym zmierzy się "stara gwardia" NXT z "nową gwardią". Pierwszą drużynę reprezentować będą Tommaso Ciampa, LA Knight, Pete Dunne i Johnny Gargano, natomiast drugą Carmelo Hayes, Tony D'Angelo, Grayson Waller i Bron Breakker.

W przyszłym tygodniu natomiast Kay Lee Ray podejmie Dakotę Kai w Ladder Matchu, a zwyciężczyni zdobędzie przewagę do WarGames Matchu dla swojej drużyny.

Na WarGames zapowiedziano również starcie Camerona Grimesa z Dukiem Hudsonem i będzie to Hair vs. Hair Match!Były wrestler, a do niedawna trener Scotty 2 Hotty poprosił o rozwiązanie jego umowy z WWE. Powodem takiego stanu rzeczy jest najprawdopodobniej niezadowolenie z kierunku, jaki obrało NXT pod wodzą Vince'a McMahona i Bruce'a Pricharda.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 24-11-2021 17:01:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Nie wiem czy LA Knighta bym aż tak bardzo zaliczył do starej gwardii biorąc pod uwagę staż w NXT, ale chłop doświadczenie w innych fedkach miał, więc może dlatego.
Natomiast "młoda gwardia" wygląda wyjątkowo słabo. Bronn jest namaszczony na przyszłego wybrańca żółtych, ale Hayes to midcarder z potencjałem, a Waller i Angelo to wielkie niewiadome, które jeszcze nie do końca się pokazały. Powinni bardziej ustabilizowane nazwiska dać w tej drużynie.. a nie, chyba takich nie ma. Chociaż.. Breaker, Hayes, Quinn i Von Wagner wygląda o wiele lepiej i poważniej, bo to z pewnością przyszli main eventerzy NXT.

napisane przez CzaQ w dniu : 25-11-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy