Morale w szatni AEW, spoilery z Dynamite

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1306

PWInsider poinformowało, że w ostatnich tygodniach morale w szatni All Elite Wrestling zdecydowanie wzrosły. Jest to oczywiście efekt fali wznoszącej, jeżeli chodzi o zainteresowanie wokół AEW, ale także większość osób pozytywnie nastawia się na następny tydzień i wizytę Nowym Jorku. Będzie to pierwszy pobyt organizacji w tym mieście. W AEW spodziewają się, że Grand Slam będzie kolejnym krokiem milowym w rozwoju. Już sam fakt, że na tygodniówkach będzie mogło pojawić się ponad 18 tysięcy fanów, robi spore wrażenie.

__________________________________________

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego odcinka AEW Dynamite!

Zgodnie z zapowiedziami - Adam Cole ma za sobą ringowy debiut w AEW. Był to pomyślny występ, bowiem zdołał pokonać Frankiego Kazariana.
Po walce zwrócił się do Christiana Cage'a i Jurassic Express. Rzucił im wyzwanie do sześcioosobowego tag team matchu na Rampage. Jego partnerami będą The Young Bucks.

Link do filmu


Cody Rhodes powrócił do telewizji po miesiącu przerwy. Podczas Dynamite promo wygłosił Makalai Black i doszło do jego konfrontacji z aktorką - Rosarią Dawson, jednocześnie jedną z jurorek w programie Go Big Show, gdzie jest też Cody. Rhodes pojawił się na arenie i zobaczyliśmy jego brawl z Blackiem. Dla przypomnienia - panowie mają ze sobą zawalczyć na Dynamite: Grand Slam.Bryan Danielson musiał ponownie prowokować Kenny'ego Omegę, ale ten w końcu zaakceptował wyzwanie do walki o AEW World Championship. Tym samym zobaczymy ich pojedynek już za tydzień.

Link do filmu


Zapowiedziane walki na najbliższe Rampage:
- The Lucha Bros (Penta El Zero Miedo & Rey Fenix) (c) vs. The Butcher & The Blade for the AEW World Tag Team Championships
- Miro (c) vs. Fuego del Sol for the AEW TNT Championship
- Anna Jay vs. The Bunny

AEW poszło na całość przy okazji wizyty na STA Arthur Ashe Stadium. Organizacja zapowiedziała, że za tydzień także i Rampage będzie z podtytułem: Grand Slam. Co więcej - będzie trwało dwie godziny. Poniżej walki zapowiedziane na obydwa programy. Rozpiski naprawdę robią dobre wrażenie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy