Oglądalność NXT 2.0, Renee Paquette w AEW? Kim są Von Wagner oraz Ivy Nile

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 205

Wtorkowy odcinek NXT (zarazem pierwszy pod nazwą NXT 2.0) obejrzało na żywo 770,000 widzów. Jest to znaczący wzrost względem ostatniego tygodnia, kiedy to (wtedy jeszcze) żółta tygodniówka przyciągnęła przed ekrany zaledwie 601,000 osób.

***


Jednym z (licznych...) debiutantów podczas wtorkowego programu był niejaki Von Wagner dodany niespodziewanie do składu walki o NXT Championship. Zawodnik, znany dotąd pod aliasem Cal Bloom, to kolejny po Bronie Breakkerze i Brooksie Jensenie (zbieżność nazwisk przypadkowa) "second generation Superstar". Jego ojcem jest Wayne Bloom, w latach 1991-1993 występujący w WWF pod aliasem Beau Beverly.

Sam Wagner zbiera w ostatnich tygodniach niezwykle pozytywne opinie na zapleczu. Nie brakuje głosów, iż oficjele widzą w nim przyszłego main eventera WrestleManii. Pojawiły się również porównania jego osoby do młodego Edge'a.

***


Inną wtorkową debiutantkę, Ivy Nile, mogliśmy oglądać w zeszłym roku w uwielbianym przez wszystkich cyklu "Raw Underground". Zawodniczka, występująca dotąd pod prawdziwym imieniem Emily Andzulis, jest pierwszą kobietą, która zwyciężyła w prowadzonym przez The Rocka programie "Titan Games". Ma również doświadczenie w MMA, gdzie poszczycić (?) może się bilansem 0-1-0.

***


Renee Paquette (znana też jako Renee Young) udzieliła ostatnio wywiadu portalowi "Wrestling Inc". Ujawniła w nim, iż roczna klauzula zabraniająca jej występów w programach konkurencyjnych dla WWE dobiegła wreszcie końca. Gospodyni podcastu "Oral Sessions" nie wykluczyła, iż zobaczymy ją niedługo w AEW: Brakuje mi zaangażowania w świat pro wrestlingu, nie wiem tylko, na czym miałaby polegać moja rola w AEW. Moglibyśmy prawdopodobnie wymienić kilka różnych pomysłów, a skoro AEW rośnie, pojawiają się nowe programy, na pewno znalazłoby się coś do roboty. Nie jestem pewna, czy chciałabym wrócić do pracy komentatora, ale przeprowadzanie wywiadów, winietek... kocham to robić. Ja po prostu kocham wrestling.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Oglądalność fajna, ale powiedzmy sobie szczerze dużo z tych osób włączyło by tylko zobaczyć co kryje się pod nazwą NXT 2.0. Wielu z nich za 2/3 tygodnie pewnie sobie odpuści, jak nie szybciej podobnie jak ja :D

napisane przez MattDevitto w dniu : 17-09-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy