WWE 2k23 Even Stronger

McMahon nieobecny na zapleczu Raw, aktualna karta Extreme Rules, spoilery z Raw

Giero
Newsów: 1582

Vince'a McMahona zabrakło na zapleczu ostatniego Raw - poinformował PWInsider. Tym samym to druga tygodniówka jaką opuścił, nie było go także w piątek na SmackDown. Oczywiście był dostępny na łączach i kontrolował kluczowe punkty Raw, natomiast na miejscu nadzór był w rękach Bruce'a Pricharda.
Nie są to jakieś sensacyjne wieści, bo McMahon w przeszłości opuszczał część tygodniówek. Jednak rzadko miał serię, gdy był nieobecny na kilku z rzędu. Zazwyczaj tak było, gdy miał jakieś problemy osobiste.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego odcinka Monday Night Raw!

Tag Team Turmoil o miano pretendentów do pasów mistrzowskich był dość mocno chaotyczny. Został przerwany, gdy Mace i T-Bar zaatakowali The New Day oraz Mansoora i Mustafę Aliego. Gdy wznowiono walkę, w finale znaleźli się AJ Styles i Omos oraz Bobby Lashley i MVP. Zwyciężyli Lashley i MVP, dzięki czemu za tydzień staną do walki z RK-Bro o tytuły mistrzowskie.

To nie będzie jedyna konfrontacja Lashleya i Ortona w nadchodzących tygodniach. Bobby zaakceptował wyzwanie Randy'ego i panowie 26 września zawalczą o WWE Championship.

Charlotte Flair obroniła mistrzostwo kobiet Raw w walce z Nią Jax. Przy okazji dostaliśmy sygnały końca tag teamu Jax i Shayny Baszler. Kilkukrotnie Baszler przeszkadzała Jax w trakcie pojedynku o tytuł.
Po walce na arenie pojawiła się Alexa Bliss, która jasno zadeklarowała, że jako następna chce walki o pas. Dostaniemy jej starcie z Charlotte na Extreme Rules.

Na Extreme Rules zobaczymy także rewanż Damiana Priesta z Sheamusem o US Championship. Sheamus utorował sobie drogę do walki o pas, pokonując Drew McIntyre'a.

Aktualna karta Extreme Rules:

* WWE Championship Match: Bobby Lashley vs. Randy Orton
* Smackdown Women's Championship Match: Becky Lynch vs. Bianca Belair
* Raw Women's Championship Match: Charlotte Flair vs. Alexa Bliss
* WWE United States Championship Match: Damian Priest vs. Sheamus

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy