The Undertaker kontra New Day, powrót zawodnika, The Miz, gwiazdy WWE na zapleczu All Out

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

5 października na platformie Netflix zadebiutuje interaktywny horror komediowy "Escape The Undertaker". Główne role zagrają w nim, prócz tytułowego Deadmana, Xavier Woods, Kofi Kingston oraz Big E - członkowie znanej i lubianej stajni The New Day. Jak zapowiadają producenci: "The Undertaker zastawił w swojej posiadłości pułapkę na członków utytułowanego tag-teamu. Nieszczęśnicy nie wiedzą, że wkraczają do nawiedzonego domu wypełnionego po brzegi paranormalnymi wyzwaniami."


***


Tyler Breeze uznał najwyraźniej, że nie jest już zadowolony z życia, ogłosił bowiem że 25 września wróci do ringu - swoją obecnością zaszczyci galę federacji Daily Wrestling's odbywającą się w Pompano Beach na Florydzie Ujawnił on przy okazji swój nowy ring name - T Breeze.

***


The Miz (który niedawno świętował 15-lecie debiutu w ringu WWE) wystąpi w zbliżającej się (jubileuszowej), trzydziestej edycji programu "Dancing with the Stars". Wśród jego rywali znajdą się takie tuzy jak aktor Brian Austin Green (?), uczestniczka reality show Cherie Chan (??) oraz youtuberka JoJo Siwa (???). Oraz Melanie C z zespołu Spice Girls.

***


Przegląd informacji fascynujących kończymy doniesieniem, iż na zapleczu AEW All Out PPV obecne były Charlotte Flair oraz Zelina Vega. Obie panie (prywatnie związane z zawodnikami, którzy nie zmieścili się do karty) udały się do Chicago w celach towarzyskich.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy